Авторское, Общество

Весело, цікаво, смачно…

Весело, цікаво, смачно…Так говорять про відпочинок всі діти, які вирішили оздоровитися на ІІ зміні позаміського закладу «Орлятко». Минулої неділі у таборі було урочисте відкриття зміни, до якого ретельно готувалися як діти, так і обслуговуючий персонал на чолі з директором ПЗОВ «Орлятко» Борисом Дзюбою.

Слід зазначити, що цього року у таборі було встановлено 3 нові сучасні комфортні будиночки і перед початком зміни їх освятив настоятель Борівського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Іоан.

Літні канікули - найкращий час, коли можна добре відпочити і набратися сил до нового навчального року. На жаль, цього року мало дітей приїздило до «Орлятка», всього лише 53 (з Борової, Ізюма та Чугуєва), але головне, що всі вони – завзяті, спритні, веселі, розумні, готові до спілкування з однолітками.

Традиційно, як і на кожному святі, тут був цікавий концерт та подарунки.

З привітанням і побажанням добре відпочити перед дітьми та гостями табору виступив голова райдержадміністрації Віталій Кіян. Він подарував дітям спортивні знаряддя та головне – посприяв тому, що вже цього тижня у таборі підключили Інтернет, чому діти були дуже раді і щиро аплодували Віталію Олексійовичу.

Діяльність табору будується таким чином, щоб дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через ігри, розваги, конкурси та змагання проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу шкільної програми.
Цікаво створені програми, складаються з багатьох напрямків: національне, військово-патріотичне, екологічне виховання, спортивно-оздоровча робота, економічні, освітні програми.
Також у таборі великий обсяг конкурсних, ігрових та розважальних програм.
Робота по підбору кадрів, їх навчанню, організації культурно-масової та спортивної роботи чітко спланована. Вихователі - активні, творчі, всі вони – студенти Харківського та Слов’янського педагогічних університетів.

Це забезпечило високий рівень організації роботи в таборі. Кожний захід, має великий розвиваючий і виховний характер: виховує у душах дітей любов до рідного краю, знайомить з історією, культурою, побутом, природою, з цікавими людьми Борівщини.
Чільне місце в таборі займає спортивна робота. Улюбленими також є різноманітні заходи, які розвивають талант і творчі здібності дітей.

До речі, вже на відкритті зміни діти отримали Почесні грамоти за зайняті перші місця у шахових та інших конкурсах. Ці дітки – майбутнє нашої малої батьківщини.

А що головне для батьків, коли їхніх дітей немає поруч? Перше запитання: ти не голодний? І всі вони хором відповідають: Ні!!! І це щира правда, адже щодня у таборі – нове меню, яке враховує п’ятиразове харчування дітей. Повірте, я бачила меню, спілкувалася з головним кухарем зміни Маргаритою Грабар і зрозуміла, що діти будуть нагодовані вчасно смачними обідами, тут головне, щоб вони все поїдали.

Олена Колеснікова.

На фото: під час відкриття оздоровчого сезону в дитячому таборі «Орлятко».

Фото Володимира Столбенка.

lager7 lager8 lager2 lager3 lager4 lager5 lager6