Авторское, Общество

Свято молоді на березі червонооскільського водоймища

Свято молоді на березі червонооскільського водоймищаКожен рік в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Молодь без сумніву є надбанням кожної держави. Саме від її рівня вихованості, освіти та культури залежить майбутнє країни. Тому культурні заходи, які проходять в цей день, покликані залучити молодь до світу прекрасного, виховують почуття патріотизму та розвивають спортивні навички.

Традиційно святкування Дня молоді на Борівщині відбулося на центральному пляжі, що зустрів гостей жвавою музикою. Ведучі свята Римма Піднебенна та Альона Власова привітали всіх та запросили взяти участь у розважальній програмі.

Дуже приємно, що першими до конкурсів були запрошені дітлахи. Для деяких з них це було перше свято на березі Червонооскільського водоймища. Звичайно, учасники та переможці були нагороджені солодкими призами.

Не такими активними, як малеча, були дорослі. Та, завдяки умінню ведучої конкурсної програми Валентини Невмирич, настрій поліпшувався з кожним ігровим моментом. Всі, хто активно брав участь у конкурсах, отримували бонуси-цукерки. В кінці святкування володар найбільшої кількості цукерок одержав подарунок.

Святковий настрій підтримували вокалісти Ліля Максименко, Катя Радченко, Аня Степаненко, Ярослава Полинько та Ксенія Каверіна. З цікавістю присутні слухали виступ інструментальної групи з Харкова.

Для тих, хто любить спортивні розваги, було організовано змагання з пляжного футболу та волейболу. А найсміливіші, не зважаючи на холодну воду, купалися в річці.

Всіх присутніх пригощали смачною юшкою.

Хоча, в порівнянні з минулими роками, бажаючих провести свято на березі водойми було менше, воно пройшло весело та цікаво.

Світлана Шукшина.

molodi3 molodi4 molodi5 molodi2