Безопасность

Шановні власники транспортних засобів! Не залишайте транспорт без нагляду

Не залишайте транспорт без нагляду

Шановні власники транспортних засобів!

 Щоб уникнути викрадення транспортного засобу не використовуйте для зберігання Вашого транспортного засобу в нічний час доби неосвітлені, недоступні для огляду місця (подвір'я багатоповерхових будинків), не залишайте на тривалий час без нагляду транспортний засіб в місцях великого скупчення транспорту і сторонніх громадян (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, стадіонів...).

         Обов'язково обладнайте транспортний засіб охоронною автосигналізацією, ніколи не залишайте в салоні особистих документів і документів на транспортний засіб.

 Пам'ятайте, що розкриття угонів в більшій мірі залежить від господаря автомобіля. Адже чим швидше людина звернеться до органів внутрішніх справ, тим швидше будуть зорієнтовані наряди ДАІ, і у злочинців буде менше шансів вивезти транспортний засіб за межі міста чи області.

У разі виявлення транспортного засобу, який знаходиться тривалий час без нагляду, або із зламаними замками дверцят, вибитими стеклами, а також при наявності будь-якої іншої інформації, яка може бути використана в розкритті злочинів, пов’язаних з використанням автотранспорту, телефонуйте до чергової частини Борівського РВ.

С.М. Калюга.

Начальник ВДАІ Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області.