Авторское, Общество

Перше зерно на току «Борова-Агро»

Перше зерно  на току «Борова-Агро»Літо – гаряча пора для сельчан, пора жнив. Цьогорічні жнива «диктують» свої вимоги сільгосптоваровиробникам – їх необхідно проводити у найкоротші строки, зважаючи на те, що нинішнє літо дуже примхливе.

Ще задовго до початку жнивного сезону у ТОВ «Борова-Агро» (директор Володимир Суботін) підготували всі наявні приміщення для приймання цьогорічного врожаю ранніх зернових і тепер вони повністю відповідають технологічним вимогам, а саме: забезпечують тривале зберігання без втрат кількості і якості зерна; забезпечують мінімально можливі коливання температури і попереджують конденсацію вологи на будівельних конструкціях; виключено умови для розвитку і життєдіяльності шкідників хлібних запасів, і що теж важливо – забезпечено на-дійний зв’язок з під’їзними шляхами. Зроблено також поточний ремонт всіх механізмів, лабораторії підприємства, де перевіряють зерно на вміст білка, вологу та сміттєві домішки.

Вже стало доброю традицією на підприємстві - вручати коровай, який є символом щедрого врожаю і пахне працьовитими руками, першим сільгоспвиробникам, які привозять зерно нового врожаю на тік «Борова-Агро». Цього року коровай вручено керівнику ФГ «Моноліт» Сергію Супруну, який разом з працівниками господарства приїхав, щоб привезти перші тонни врожаю 2014 (на фото).

Олена Колеснікова.

zerno2