Официально

Із сесії районної ради 27 червня 2013 року

Із сесії районної ради 27 червня 2013 року

27 червня  2013  року відбулася ХХХІV сесія районної ради VІ скликання.

Заслухавши звіти  заступника голови Борівської райдержадміністрації Ольги Суховій про хід виконання Комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери Борівського району на 2009-2013 роки, ”та районної Програми соціального  захисту населення Борівського     району, районної ветеранської громадської організації „Чорнобильці Борівщини”, Борівської районної організації ветеранів України, Борівського відділення   воїнів-інтернаціоналістів  та  воїнів запасу „Пандшер” на 2012-2016 роки, районна рада вирішила звіти взяти до відома, районній державній адміністрації забезпечити подальше виконання даних Програм.

Рішенням районної ради було надано дозволи відділу освіти райдерж адміністрації    на  перепланування  частини приміщень Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2      під внутрішні туалети, на проведення попередньої оплати  періодичних видань на 2014 рік, а також на придбання  легкового автомобіля вартістю до 60 тис.грн., що був у використанні,  для виробничої необхідності.

На сесії було затверджено   районну Програму забезпечення проведення масових і спортивних   заходів,  відзначення   пам’ятних   дат та   ювілеїв,  вшанування  видатних  людей  по Борівському району Харківської області  на   2013-2015, основною  метою якої є створення позитивного іміджу району, вшанування видатних людей, виховання у молодого покоління патріотизму, поваги до історії рідного краю, народних традицій, належної організації та проведення свят, масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, підтримки творчої та обдарованої молоді на території  Борівського району. Також на сесії було внесено ряд змін до рішень сесії та до районних Програм. Зокрема, зміни   та   доповнення були внесені  до районного бюджету на 2013 рік, до  Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на     строкову    військову      службу на   2010-2014   роки. Відповідно до внесених змін, в новій редакції викладено розділ «Фінансування Програми». Витрати на транспортні послуги (перевезення призовників до м. Харків) на 2013 та 2014 роки передбачені в сумі 11500 грн. на рік. У новій редакції виклали й Положення  про  Почесну відзнаку     Борівської     районної    ради «Борівська слава»  та   самої   відзнаки  і  посвідчення   до    неї». Згідно з Положенням, розгляд кандидатур на присвоєння Почесної відзнаки Борівської районної ради „Борівська слава», після їх розгляду на засіданні робочої комісії на відповідність поданих документів та їх законність, направляється на розгляд постійних комісій районної ради та виноситься на пленарне засідання ради. Районна рада запровадила й нову районну відзнаку  - звання «Почесний громадянин Борівського району». Це звання присвоюватиметься борів чанам за вагомий особистий внесок у розвиток Борівського району, у розвитку охорони здоров’я, науки, культури, освіти, в охороні громадського порядку, громадській роботі, за   депутатську і громадську діяльність, миротворчу, доброчинну діяльність, піднесення авторитету району та в знак великої поваги до їх політичної й громадської діяльності, за видатні подвиги, мужність і відвагу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр., участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях по виконанню інтернаціонального обов’язку на території інших держав.

.             Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 201 Закону України № 243-VІІ від 16.05.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», районна рада прийняла таке рішення: „Діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

      Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.