Официально

Інструкція з підключення телетюнера цифрового телебачення

Інструкція з підключення телетюнера

 Если аналоговое ТВ не устраивает, то на сайте http://www.satkiev.com.ua/resiver/optibox-spider-hd.html покупайте ресиверы: спутниковые, кабельные и кабельные цифровые. На том же сайте интернет-магазина оборудования для обеспечения просмотра любых видов телевидения можно подобрать еще массу других полезных вещей от DVB-карт до спутниковых и эфирных антенн. Кроме обширного ассортимента на страницах сайта satkiev.com.ua множество статей по различной аппаратуре для приема тв- и спутникового сигнала, как обзоры, так и детальная аналитика. Также можно заказать установку спутникового ТВ и  HDTV в любой регион Украины, в том числе и Харьковскую область.

 В Україні вже працює цифрове телебачення.

Для його прийому необхідно між антеною та телевізором підключити телетюнер:

- кабель від антени під’єднати до відповідного роз’єму на телетюнері;

- телетюнер за допомогою потрійного кабелю з трьома роз’ємами різних кольорів, підключити до роз’ємів відповідних кольорів телевізора.

 tuner1Увімкнути у розетку кабелі живлення телевізора та телетюнера. Натиснути на пультах дистанційного керування телевізора та телетюнера кнопки вмикання цих пристроїв.

На екрані телевізора за кілька секунд з’явиться меню «Майстер налаштування». Використовуючи ПУЛЬТ ТЕЛЕТЮНЕРА, здійсніть послідовно необхідні налаштування, визначені у меню.

 

Мова меню:

використовуйте кнопки tuner2для вибору мови меню та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

 

Країна:

використовуючи кнопки tuner2, виберіть у списку країну «Україна» та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

 

Режим екрану:

використовуючи кнопки tuner2 , виберіть відповідний формат екрану (якщо екран телевізора прямокутний - бажано обрати “16:9”, якщо звичайний – “4:3”) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

 

Живлення антени:

використовуйте кнопки tuner2 для включення живлення антени у разі потреби (режим Вкл.) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

 

Виберіть у меню «Майстер налаштування» пункт Далі та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

У меню «Налаштування антени» виберіть пункт Пошук та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Телетюнер почне пошук каналів, на екрані буде відображатися інформація про знайдені канали. Як тільки пошук каналів буде завершено, телевізор включиться на каналі, що знаходиться першим у списку каналів.

 

Приємного перегляду програм цифрового телебачення!