Общество

Спільними зусиллями (зустріч із депутатом В.Грицаком)

Спільними  зусиллями

gr1Саме про те, що спільними зусиллями  народних депутатів, голів обласних, районних держад-міністрацій, рад, сільських та селищних рад, громад сіл і селищ  слід вибудовувати краще майбутнє свого краю, відзначив на зустрічах з трудовими колективами та жителями сіл району народний депутат України Василь Грицак. Він готовий допомагати тим громадам, які намагаються зробити все можливе, аби життя ставало кращим.

Проблеми фінансування, вчасне отримання державних актів на земельні ділянки, якість доріг, освітлення вулиць, робота транспорту, ціни на молоко, газифікація сіл – це ті питання, які хвилюють сьогодні громадян.

Про своє бачення вирішення питань на державному та місцевому рівнях, міжнародні стосунки України та державні проблеми народний депутат розповів під час зустрічі з активом району, керівниками сільгосппідприємств та організацій Борівщини. Він відповів на питання, які на даний час актуальні для роботи медичної мережі району, сільгоспвиробників. Василь Миколайович запропонував, щоб селищний  і всі сільські голови подали до нього звернення, в яких будуть викладені нагальні проблеми,  він як народний депутат зможе допомогти їх вирішити. Присутні на нараді сільські голови розпо-віли, що в основному проблеми пов’язані з наповненням місцевих бюджетів, а звідси витікають всі невирішені питання для сельчан. Піско-Радьківський сільський голова Віра Соловйова наголосила на тому, що необхідно на законодавчому рівні вирішити питання погодження з сільрадою видачі лісових квитків на використання земельних ділянок у рекреаційній зоні. Місцеві жителі скаржаться, що вже навіть не мають права відпочити на березі Червонооскільського водосховища.

Від імені керівників  сільгосппідприємств звернувся генеральний директор агрофірми «Новий шлях» Олексій Гомон з проханням, щоб не було допущено прийняття закону щодо збільшення фіксованого податку за землю з 0,15% грошової оцінки до 1,15%.  Адже це ляже тягарем на плечі сільгосппідприємств. 

Під час зустрічі з колективом працівників центральної районної лікарні головний лікар Любов Віннікова запропонувала внести пропозиції медиків щодо законопроекту про реформування  системи охорони здоров’я, насамперед,  про  надання невідкладної швидкої та спеціалізованої допомоги.  Адже згідно з цим законом в таких маленьких районах, як наш, значно погіршиться якість медичного обслуговування населення, не буде спеціалістів вузького профілю, а лише сімейні лікарі, що неприпустимо: з банальним отитом до лікаря-отоларинголога пацієнтам доведеться їхати до Куп’янська.

Потім Василь Миколайович завітав до хірургічного та дитячого відділень райлікарні. Поспілкувавшись з лікарями та завідуючими відділень, Василь  Грицак  запевнив, що допоможе придбати апарат фіброгастродуоденоскоп, а також надасть фінансову допомогу у проведенні ремонту в дитячому відділенні і амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с.Гороховатки.

gr2Завітавши до жителів с.Підлиман, зустріч з якими відбулася в приміщенні сільського Будинку культури, В.М.Грицак відзначив те,  у якому  гарному стані знаходиться СБК, і сказав, що наступного разу приїде в гості до сельчан разом зі співаком Олегом Гаврилюком.

Спілкуючись з громадянами, депутат запевнив,  що допоможе вирішити  деякі проблеми, а саме: придбати для працівників амбулаторії загальної практики - сімейної медицини сумки для надання невідкладної допомоги, в СБК - замінити опалення. Сільський голова Олександр Калінін звернувся до Василя Миколайовича з проханням на законодавчому рівні переглянути закон, згідно з яким із минулого року значно зменшено податки за користування земельними ділянками в рекреаційній зоні. Адже це означає, що дуже зменшено дохідну частину місцевого бюджету. Поділився планами щодо покращення доріг, будівництва церкви на селі, спорудження спортивного майданчику у дитсадку та іншими.

Конструктивна розмова вийшла і з жителями села Вище Солоне. Громадяни задавали питання Василю Грицаку, просили надати допомогу  в отриманні державних актів на земельні ділянки та вирішенні інших проблем.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

 

Изменения в философии и мышлении людей затрагивают не только общество, но и экономику. Попытки жить экологично и в ладе с природой привели к появлению нового пути развития сельского хозяйства. Пермакультура - это методика ведения сельского хозяйства, предусматривающая создание автономной, самоподдерживающейся и саморегулирующейся экосистемы из выращиваемых культурных растений. Информация статьи будет полезной как фермерам, так и дачникам.