Общество

Молодість — це стан душі. 2012 р.

Молодість - це стан душі

mol1Молодість - цікаве поняття. Кожен його трактує по-своєму - хтось на перше місце ставить кількість років, хтось - фізичний стан людини. Але, мабуть, все-таки молодість - це стан душі. Тому День молоді чекають з нетерпінням не тільки юнаки та дівчата,  цей день вважають своїм святом і багато дорослих людей.

Надзвичайно весело й цікаво відзначали День молоді в с. Підлимані. На місцевому стадіоні зустрілися в двобої дві футбольні команди з с. Підлиман: «Трактор» і «Форестер». Уболівати за підлиманців приїхали і голова Борівської райдержадміністрації Микола Кравцов, голова районної ради Євген Жук. Футболісти порадували всіх присутніх цікавою грою. З рахунком 2:1 перемогу в матчі здобув «Трактор». Підлиманський сільський голова Олександр Калінін потурбувався про те, щоб спортсмени і вболівальники поповнили втрачені сили - приготував для них смачну кашу, якою й пригощали на стадіоні.

Продовжилося свято в Будинку культури. Молодь підготувала для односельчан цікаву концертну програму. На завершення свята  Олександр Калінін і депутат сільської ради Віталій Шевченко привітали односельчан яскравим феєрверком.

mol2У Боровій День молоді  традиційно відзначали на центральному пляжі. Відкрила свято і  звернулася з привітаннями до всіх присутніх заступник голови Борівської РДА Ольга Суховій. А потім  було стільки веселих розваг, ігор, пісень, танців! Для любителів спорту - футбол, волейбол, плавання. Для танцюристів - запальні пісні у виконання Лілії Максименко і Андрія Тюті, Анни Степаненко, Андрія та Анатолія Шведченко.

mol3Наймолодші охоче брали участь у конкурсі «Замок на піску», а дорослі - у веселих змаганнях. Всі учасники отримували призи, солодощі, морозиво. Ніхто тут не відчував свого віку, веселилися всі, як могли, святкуючи одне з найулюбленіших свят - День молоді.

Організовували захід працівники відділів культури, ФК та спорту, у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації та районної ради. Призи для переможців конкурсів і змагань надали народний депутат України Василь Грицак, райдержадміністрація, районна організація «Молоді регіони». 

Юлія ТРУШ.

Директор Підлиманського СБК.

Тетяна ГУНЬКО.

 

Гостиничный комплекс Российской Академии Госслужбы при Президенте предлагает удобные номера недалеко от метро и аэропорта Внуково. На их сайт ссылка для ознакомления с полным спектром услуг, ценами и условиями проживания.