Спорт

Змагання державних службовців району

Змагання державних  службовців району

ds1Нещодавно на базі Борівської ЗОШ №1 відбулися змагання державних службовців, присвячені Дню державної служби і Року спорту та здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь три команди:

1.Збірна     команда   управління агропромислового розвитку РДА, управління праці та соціального захисту населення РДА, відділу  Держкомзему в Борівському районі.

2. Збірна команда органів місцевого самоврядування.

3. Збірна команда ра-йонної державної адміністрації.

 В програмі змагань були такі види спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, стрільба з пневматичної гвинтівки та естафети.

З міні-футболу, волейболу:

І місце виборола збірна команда місцевого самоврядування;

ІІ місце посіла збірна команда районної державної адміністрації;

ІІІ місце - збірна команда управління агропромислового розвитку РДА.

ds3Кращий результат з шахів серед жінок показала Присухіна Світлана, серед чоловіків – Максімов Олег.

З шашок перші місця вибороли Топоркова Лариса та Конєв Олександр (збірна команда районної державної адміністрації).

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок перше місце посіла Мизюк Зоя (збірна команда районної державної адміністрації), серед чоловіків – Безименний Вадим (управління агропромислового розвитку РДА).

ds2У стрільбі з пневматичної гвинтівки найбільшу кількість балів набрала Волкова Олена (управління агропромислового розвитку РДА).

А за друге і третє місця розгорнулася боротьба між Мірончук Наталією (збірна команда районної державної адміністрації) та Дуднік Оксаною (збірна команда місцевого самоврядування), які в першій спробі набрали по 36 балів. І тільки в другій спробі кращий результат отримала  Мірончук Наталія. В естафеті серед жінок І місце виборола збірна команда управління агропромислового розвитку РДА з результатом 1хв. 14с.

У підсумку змагань серед команд державних службовців І місце посіла збірна команда районної державної адміністрації, другу сходинку посіла збірна команда місцевого самоврядування, а третє місце посіла збірна команда управління агропромислового розвитку РДА.

Команди були нагороджені кубками, дипломами та медалями, а також солодкими подарунками від керівництва районної державної адмі-ністрації.

Валерій Малашик.

Начальник відділу ФК та спорту Борівської райдержадміністрації.