Поздравления

Зі святом Конституції, молоді та днем працівників державної податкової служби України

28 червня – День Конституції 

 загруженное 1Шановні земляки!             

  У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію.

        Тож нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте спільно будувати наше майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

        Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

        Зі святом Вас!

   30 червня -   День молоді

 Шановна молодь Борівщини! Прийміть наші щирі вітання зі святом!

Молодість – найкраща пора для втілення в життя всіх задумів і планів, для самореалізації та творення як власної долі, так і долі держави. Разом з тим молодість – найвідповідальніша пора, коли людина вступає в самостійне життя, перебуває в постійному пошуці, ухвалює свої перші власні рішення, які потім можуть вплинути на все життя. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Ми з надією дивимось на вас, бо саме вам належить наше майбутнє!

Доля відкриває двері тим, хто не боїться труднощів, помилок, ризику та відповідальності. Тому, саме у вас, представників молодого покоління, є все для того, щоб бути щасливими: свобода, відкритий світ, альтернатива вибору, надзвичайні можливості. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

          З нагоди свята бажаємо усім молодим творчої енергії, щастя, здоров’я та успіхів, віри у власні сили.

Хай таланить вам завжди і в усьому! Хай здійснюються всі мрії і задуми, щоб пора молоді дала щедрі ужинки в зрілості.

2 липня - День працівників державної податкової  служби України

Борівська районна державна адміністрація та районна рада сердечно вітають працівників районної державної податкової служби з професійним святом!

        Професія, якій ви присвятили своє життя, – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві. На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю помітною працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни,  наведенню порядку в розрахунках і платежах, зростанню заробітної плати. Саме від вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення більшості важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою та нашим районом.

        Сподіваємось, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

         Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості і безкомпромісності у наступі на «тіньову» економіку та корупцію.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.