Общество

Свято янголів у білих халатах

Свято  янголів у білих халатах

med1Щороку в третю неділю червня ми святкуємо День медичного працівника,  висловлюємо найтепліші слова вдячності тим, хто не шкодуючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини, — її життя. З нагоди свята і медичні працівники, і всі, хто прийшов їх привітати, зібралися  в Борівському РБК. Аліна Одинокова і Юрій Клименко відкрили святковий концерт піснею «Янголи в білих халатах». Дійсно, медичні працівники - наче янголи - оберігають людину, дарують їй віру, надію на одужання, вони вміють лікувати не тільки медпрепаратами, а й добрим словом, своєю підтримкою, віддаючи кожному хворому частинку свого серця.

Ведучі свята Валерій Озерний і Олександра Таранець  з  любов’ю і повагою дарували медикам найтепліші слова привітань, висловлювали їм вдячність за професійну майстерність, за небайдужість, готовність у будь-яку хвилину прийти людині на допомогу. Щирі слова поздоровлень для всіх медичних працівників і ветеранів звучали і від голови Борівської райдержадміністрації Миколи Кравцова та  від голови районної ради Євгена Жука. За добросовісну, сумлінну працю, вагомий внесок у галузі охорони здоров’я, чуйне ставлення до пацієнтів та з нагоди Дня медичного працівника Почесними грамотами  вони нагородили:            Бондаренко Любов, лікаря функціональної та ультразвукової діагностики Борівської ЦРЛ; Коверіну Марину, лікаря загальної практики-сімейної медицини Борівської ЦРЛ; Корнієнко Ірину, завідуючу фельдшерським пунктом села Борівська Андріївка; Кучер Євгенію, лікаря акушер-гінеколога Борівської ЦРЛ; Павлюка Олександра, медичного працівника хірургічного кабінету по-ліклініки Борівської ЦРЛ; Погрібняк Олену, медичну сестру загальної практики-сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Гороховатка; Труш Віру, медичну сестру шкільну Борівської загальноосвітньої школи №1; Хухрянську Зінаїду, молодшу медичну сестру інфекційного відділення Борівської ЦРЛ; Чередниченко Ларису, акушерку пологового відділення Борівської ЦРЛ. Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я   Харківської облдержадміністрації вручили Волковій Олені, лікарю акушер-гінекологу Бо-рівської ЦРЛ; Святенко Наталії, медичній сестрі хірургічного відділення Борівської ЦРЛ. 

med2

med3

Душевним був виступ головного лікаря Борівської ЦРЛ Любові Віннікової - від усього серця  вона дякувала медикам за їхню невтомну працю, турботливі руки, за порозуміння з колегами і пацієнтами.

Хвилюючим було вшанування пам’яті медичних працівників, які пішли з життя, - на екрані з’являлися їхні фотографії, а серця присутніх наповнювалися гірким сумом і скорботою. Лікуючи людей, вони часто забували про себе, про своє здоров’я. Даруючи світло іншим, згорали самі…

Життя триває, і ми маємо насолоджуватися кожним його днем. Розрадою для сердець усіх присутніх під час концерту в залі РБК стали вірші від маленьких артистів, пісні й танці, які подарували працівники та аматори культури району.

Свято закінчилося, але хочеться побажати всім медичним працівникам, щоб їхня праця була шанованою не тільки в святкові дні, щоб кожна людина усвідомлювала, що наше здоров’я і життя часто залежить від янголів у білих халатах.

Тетяна ГУНЬКО.