Официально

Колегія у райдержадміністрації (червень 2012 р. )

Колегія у райдержадміністрації

20 червня відбулося засідання колегії Борівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району.

Про підсумки проведення опалювального сезону 2011-2012 років у Борівському районі та затвердження заходів із підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2012-2013 років доповів заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій Шутько. Він зазначив, що всі підприємства, які надавали житлово-комунальні послуги, заклади медицини, культури, освіти  протягом опалювального сезону 2011-2012 років функціонували  відповідно до запланованих заходів та затверджених графіків роботи.

         З метою підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013рр. підприємствами та установами соціальної сфери району, житлово - комунальними підприємствами розроблені відповідні заходи. Заслухавши доповідь, колегія РДА і збори адміністративно-громадського активу наголосили на тому, що необхідно вжити дієвих заходів щодо погашення заборгованості за спожите тепло всіма категоріями споживачів, зокрема, посилити претензійно-позовну роботу. 

Сергій Шутько також доповів про стан роботи тваринницької галузі району та виконання заходів, передбачених Програмою стабілізації та розвитку тваринництва на 2010-2015 роки, затвердженої ХХХУІІ сесією районної ради V скликання від 30 серпня 2010 року.

Заслухавши інформацію, було відзначено, що протягом 5 місяців 2012 року в господарствах району збереглося поголів’я ВРХ, в т. ч. корів. Виробництво молока збільшилось на 7% ,  виробництво м’яса ВРХ на рівні минулого року, м’яса свиней зменшилось на 15% .

Середньодобові прирости живої ваги ВРХ на рівні минулорічних показників -320 гр.,  прирости живої ваги свиней  збільшились на 75%   (+124 гр.) та склали 287 гр.

Підводячи підсумки роботи сільськогосподарських підприємств, колегія райдержадміністрації та збори адміністративно-громадського активу вважають за необхідне: рекомендувати селищному голові та сільським головам  сприяти створенню стаціонарних пунктів по закупівлі молока в господарствах населення; управлінню агропромислового розвитку  вжити заходи щодо покращення роботи з відтворення та збереження поголів’я сільськогосподарських тварин в сільськогосподарських підприємствах.

Про роботу виконавчого комітету Гороховатської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади розповів Гороховатський сільський голова Віктор Палієнко.

            Заслухавши та обговоривши  це питання, колегія районної державної адміністрації та збори адміністративно-господарського активу району відмітили, що діяльність виконавчого комітету планується. Складаються щорічний перспективний та щоквартальні плани роботи, які затверджуються рішеннями виконавчого комітету.                   

Але результати перевірок свідчать про те, що стан виконання делегованих повноважень ще не в повній мірі відповідає вимогам законодавства та тим завданням, які держава поставила перед виконавчими органами місцевого самоврядування. Аналіз показує, що не в повному обсязі виконуються окремі повноваження та використовуються всі наявні можливості та резерви для поліпшення цієї роботи.

Враховуючи вищезазначене, колегія Борівської районної державної адміністрації та збори адміністративно-господарського активу району вважають за необхідне: роботу виконавчого комітету Гороховатської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади визнати задовільною.

Виконавчому комітету Гороховатської сільської ради рекомендували виправити недоліки в своїй роботі, переглянути договори оренди землі, що знаходиться в межах населених пунктів, а по землях, які знаходяться за межами населених пунктів, внести пропозиції райдержадміністрації по приведенню ставок сплати за оренду землі до діючого законодавства.