Поздравления

Зі святом народовладдя! З Днем Конституції України!

Зі  святом   народовладдя!

title 1Основному закону, за яким ми нині живемо, виповнилося шістнадцять років. Конституція України 1996 року, закріпивши правові основи,  суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, гарантуючи забезпечення прав і свобод людини,  відіграла надзвичайно важливу роль у становленні Української держави, визнанні її міжнародною спільнотою.   

Зміни в геополітичному просторі, жорстка конкуренція в світовій економіці,  розвиток громадянського суспільства і необхідність глобальної модернізації України потребують постійного удосконалення національного законодавства. І в першу чергу -  Основного закону. Сьогодні най-кращі фахівці країни в галузі права, авторитетні державні і  громадські діячі об’єднали свої зусилля в рамках Конституційної асамблеї задля підготовки сучасного загальнонаціонального політико-правового договору. Я глибоко переконаний, що процес реформування Конституції сприятиме об’єднанню нашого громадянського суспільства заради побудови сучасної високорозвиненої демократичної країни ХХІ століття, здатної гідно відповідати на виклики часу.

З Днем Конституції України! Нехай свято народо-владдя наповнює гордістю за славне минуле нашого народу і надихає на нові звершення.

Михайло Добкін.

Голова Харківської обласної державної  адміністрації.      

Щиро вітаю з нагоди Дня Конституції України!

Ухвалення Основного Закону супроводжувалось складною політичною ситуацією, його прийняття стало переломним моментом в історії незалежної України. Конституція окреслила напрями розвитку країни та фундаментальні цінності - свободу, демократію, рівність, справедливість, які є стрижнем державності, тому завжди будуть першочерговими та актуальними.

Кожний громадянин має виконувати положення, записані в Конституції України, а держава повинна створити умови для забезпечення гідного рівня життя та розвитку особистості. Тому депутатський корпус Харківської обласної ради завжди стоятиме на захисті конституційних прав і свобод усіх мешканців Слобожанщини, сприятиме розвитку територіальних громад.

Дорогі земляки! Зичу усім вам ста-більності, благополуччя та злагоди у родинах.  Хай свято народження Конституції нашої держави завжди буде для вас символом волі українського народу, який є єдиним носієм влади. Переконаний, що спільними зусиллями ми відродимо велич рідного краю і пишатимемося тим, що ми – громадяни заможної України!

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.

З Днем Конституції України!

Шановні борівчани!

16 років тому, вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а найвищою соціальною цінністю – людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпеку.

Конституція увійшла в наше суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності та соборності України. Ми можемо пишатися своїм Основним Законом, який здобув міжнародне визнання як один з найдемократичніших у світі.

Бажаю вам, шановні співгромадяни, у цей святковий день несхильної віри у свої сили і майбутнє нашої країни, здоров’я та наснаги! Хай сьогоднішнє свято додасть вам упевненості в досягненні поставлених цілей на благо держави та рідного краю.

З повагою,

В. М. Грицак.