Образование

Щасливий день дитинства 06,2013

Щасливий день дитинства

perskЧудово, що в літню пору канікул малеча села Першотравневе має свято, яке вже традиційно організовують керівники місцевих сільськогосподарських підприємств «Світанок» Головченко Тамара Василівна та СФГ «Слобода» Головченко Богдан Іванович. Ось і нещодавно  звичайний будній день перетворився на казку, яку показали учням Першотравневої школи актори з святкового агентства «Літо» міста Куп’янськ. Це було справжнє свято дитинства з веселковими усмішками, казковими дивами та яскравими враженнями.

А повела дітлахів чарівними стежками розваг Фея літа. Діти не просто були спостерігачами дійства, а самі створювали свято, будучи його учасниками. Разом із ними розважалися казкові герої: Капітошка, Веселий Гном, Міккі Маус, Губка Боб. Всі весело співали дитячі популярні пісні, танцювали, грали в різноманітні ігри. Разом із Феєю зняли чари з Білосніжки,  допомогли прокинутися жвавою розминкою Мікккі Маусу, переховували від Веселого Гнома чарівне яблучко. Діти щиро веселилися, фотографувалися разом із улюбленими героями.

На всіх присутніх чекали сюрпризи. Ніхто не залишився без подарунка. Дітвора сповна насолодилася радощами безтурботного, щасливого дитинства.

К.Д. Скрипнік.

Заступник директора Першотравневої ЗОШ.