Образование

Набирайтеся сил та здоров’я, діти! 2013

Набирайтеся сил та здоров’я, діти!

orlyatkoПЗОВ «Орлятко» із настанням літа традиційно гостинно відкрив двері для дітвори. 4 червня відбувся заїзд на І зміну, що триватиме 21 день. Сюди приїхали відпочити діти з усієї Харківської області та м. Харків. Відділом освіти Борівської РДА на І зміну було реалізовано 153 путівки.

7 червня відбулося урочисте відкриття табору, під час якого діти мали змогу ближче познайомитися один із одним, проявити свої таланти. На відкриття завітав головний спеціаліст сектору у справах сім“ї, молоді та спорту Борівської РДА Валерій Малашик. Не обійшлося і без привітань – у день відкриття табору, 7 червня, відзначала свій День народження шеф-кухар Тетяна Маслєннікова. Діти оплесками вітали її зі святом. Під керівництвом цієї жінки смачно готують їжу для дітвори четверо кухарів. А організувала харчування для дітей приватний підприємець Тетяна  Ревкова.

Вихователями у «Орлятку» працюють вчителі загальноосвітніх закладів  нашого району. Культорганізатор у таборі - Вікторія Дзюба (студентка Харківської гуманітарно-педагогічної академії), старшим вихователем трудиться Артем Таратасюк (вчитель Ізюмської ЗОШ), старшою вожатою – Юлія Чувилко (вчитель Дружелюбівської ЗОШ). Всі працівники табору з перших днів показали себе ініціативними і творчими особистостями, яким небайдужа доля дітей. Тож, сподіватимемося, що дружній колектив працівників табору та дітлахів, які відпочивають, буде співпрацювати на високому рівні.

Для більш комфортного та зручного відпочинку дітей на території табору було встановлено 10 лавочок, а на березі дитячого пляжу – «грибочки», під якими можна сховатися від палаючих променів сонця.

Набирайтеся сил та здоров’я, діти! Відпочинок у таборі – це можливість знайти нових друзів, цікаво і змістовно провести дозвілля.

Тетяна КОЛЕСНІК.