Общество

Копітка праця для процвітання держави 2013

Копітка праця для процвітання держави

(до дня державної служби України)

ddslНі для кого не є секретом, що податкова служба виконує надзвичайно важливу функцію – наповнення місцевого та державного бюджету. Без роботи цієї служби неможливий успішний розвиток країни. Щоденна копітка праця людей, які трудяться у цій галузі, сприяє процвітанню держави в цілому та добробуту кожного окремо.

Напередодні Дня  державної служби випала нагода поспілкуватися з представниками Борівського відділення Ізюмської ОДПІ Харківської області  ДПС. З першого червня 2012 року його очолює Віталій Миколайович Бех – приємний у спілкуванні, компетентний, доброзичливий чоловік. Саме такими якостями має бути на-ділений керівник, який організовує роботу вкрай важливої та відповідальної сфери державної служби.

-           З колективом цієї організації я вже знайомий давно, - розповідає Віталій Миколайович. -  Раніше ми тісно співпрацювали, адже перед цим служив у органах податкової         міліції м. Ізюм, обімав посаду заступника начальника відділу податкової міліції. Тож на новій посаді не виникло проблем у роботі з колегами. Всі вони – фахівці з великим стажем роботи. У колективі на даний час трудяться 7 чоловік. 90% із них – жінки, тому панує атмосфера домашнього затишку, порядку. Наші працівники створюють комфортні умови для платників податків: вони можуть користуватися безкоштовно комп’ютером та Інтернетом, центр обслуговування платників податків працює до 20-ї години в робочі дні, а в суботу до 16-ї години. Кожного намагаємося зустріти доброзичливо. Основною функцією роботи нашої служби є щомісячне виконання планових завдань щодо наповнення місцевого та державного бю-джетів. Тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування. Робота служби не була б такою результативною, якби не підтримка з боку голови Борівської районної державної адміністрації М. О. Кравцова. Основні проблемні питання, які доводиться розв’язувати – боротьба із виплатами зарплат «у конвертах», протидія оформленню неналежним чином найманих працівників. Під керівництвом заступника голови РДА О.М. Суховій проводиться робота щодо збільшення кола платників податків і доходів фізичних осіб, залучення найманих працівників до оподаткування – щотижня відбуваються засідання комісії. Ми вже маємо певні результати роботи з цих напрямків.

Віталій Миколайович також поділився з читачами газети фактами особистої біографії:

-           Я народився на Київщині 7 листопада 1973 року. Своє дитинство провів у м. Ізюм – там жили і працювали на ІОМЗі мої батьки. Після закінчення школи у 1990 році вступив до Харківського національного  економічного університету на факультет маркетинга та менеджменту. Там отримав кваліфікацію «інженер-економіст». З вересня 1995 року почав працювати в Ізюмській податковій інспекції. З січня 1990 року по травень 2012 року служив у органах податкової міліції м. Ізюм. Як уже зазначалося раніше, з червня 2012 року працюю на посаді заступника начальника – начальника Борівського відділення Ізюмської ОДПІ Харківської області ДПС під керівництвом начальника Ізюмської ОДПІ Г.М. Тимофієвої.

Про своє особисте життя досвідчений керівник розповів:

-           Зі своєю майбутньою дружиною Інною Валентинівною ми познайомилися в рідному місті Ізюмі.Одружилися у 1992 році. Гордістю нашої родини є донька Юлія, яка зараз навчається на ІІІ курсі Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. Моїми улюбленими хобі є рибальство, мисливство, збір грибів. Звичайно, робота займає дуже багато часу, тому відпочинок у родинному колі буває не так часто. Дуже добре, що колектив, у якому зараз працюю, дружній. Ми разом відзначаємо свята, а на Новий рік привітали всіх ветеранів нашої організації.

Цікавою була розповідь про Віталія Миколайовича головного державного податкового ревізора-інспектора Олени Віталіївни Бойко:

-           Від роботи та особистих якостей керівника дуже багато залежить, адже праця у нас відповідальна й нелегка. Віталій Миколайович вміє розрядити обстановку дружнім жартом. Іноді трапляється, що вдома у когось з колег щось сталося, тоді наш керівник виступає у ролі психолога. Він завжди підтримає добрим словом, порадою. Кожному з нас він допомагає в роботі, опікується нашими проблемами. Люди це відчувають і тому намагаються працювати якомога краще. Темп і інтенсивність нашої праці великі, але всі ці труднощі вдається подолати завдяки дружній співпраці нашого керівника з усім колективом. Гадаю, що всі колеги погодяться, що такими, як Віталій Миколайович, повинні бути всі керівники.

Побажаємо працівникам Борівського відділення Ізюмської ОДПІ ХО ДПС та всім держслужбовцям міцного здоров’я, плідної праці на благо країни. Нехай наступні роки будуть сповнені творчим нат-хненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю у   завтрашньому дні нашої держави! Зі святом вас!

Тетяна КОЛЕСНІК.