Официально

До уваги виборців району 2013

До уваги виборців району

Ласкаво просимо Вас  зареєструватись в  особистому кабінеті виборця.

       Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує в тестовому режимі (на даний час) новий програмний ресурс – «Особистий кабінет виборця».

       Метою обробки персональних даних є  надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

      В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

       В розділі Налаштування можна змінити власні персональні дані та змінити пароль доступу до особистого кабінету виборця.

        Для цього у розділі Перевірити дані у Реєстрі необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

        Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку.
Отримавши доступ до свого персонального кабінету виборця, Ви маєте змогу робити запити. Відповідь на запити надсилається на електронну скриньку, з якої був зареєстрований кабінет.

       Відділ ведення Державного реєстру виборців запрошує всіх виборців взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій Особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

 Далі пропонується Вам послідовність дій при створенні та подальшому відвідуванню Вашого Особистого кабінету.

Правила використання персональних даних в мережі Інтернет.

Користувач, реєструючись на сайті Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців”, надає згоду на обробку його особистих персональних даних з наступними умовами:

·           Згода дається на обробку власних персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.

·           Згода дається на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім’я, по батькові(за наявності); дата наро-дження; адреса реєстрації; адреса електронної пошти; номери контактних телефонів(за наявності).

·           Метою обробки персональних даних є  надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

·           Даною згодою Ви підтверджуєте, що Вам зрозумілі ваші права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також розумієте мету обробки Персональних даних, в тому числі збору Ваших Персональних даних.

     Користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом.

     Адміністратори Сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

Для того, щоб перевірити інформацію про включення виборця до Державного реєстру виборців, необхідно:

1. ВКАЗАТИ ІДЕНТИФІКАЦІЙНІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ВИБОРЦЯ ПОВНІСТЮ, А НЕ ЧАСТКОВО;
2. ПОЛЕ ПО-БАТЬКОВІ НЕ ВКАЗУЄТЬСЯ ЛИШЕ У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ У ВИБОРЦЯ ПО- БАТЬКОВІ ВІДПОВІДНО ДО ЗВИЧАЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕНШИНИ, ДО ЯКОЇ ВІН НАЛЕЖИТЬ;
3. ВКАЗАТИ ВІДОМОСТІ ЩОДО ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ.

Відповідь на запит буде на-діслана на Вашу електронну пошту.

Олена Яковенко.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців.