Безопасность

Автобус-2013

Автобус-2013

Незважаючи на заходи, які вживаються МВС, ситуація з безпекою пасажирських перевезень залишається складною. Цьому сприяє суттєве підвищення денних температур, збільшення пасажиропотоку з настанням  сезону літнього відпочинку та початку літніх шкільних канікул.

За    чотири  місяці  2013  року відділенням ДАІ Борівського РВ перевірено 6 автогосподарств, які надають послуги з перевезення пасажирів, 2 з них, що перевозять організовані групи дітей до навчальних закладів. Під час перевірок оглянуто 30  автобусів, виявлено з технічними несправностями – 6, видано 8 приписів про усунення виявлених недоліків та складено 1 адміністративний протокол на посадових осіб за невиконання приписів ДАІ. 

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку та екскурсії, на виконання наказу МВС України від 15 травня 2013 року № 449 у період з 20.05.2013 по 15.06.2013 на території Борівського району Харківської області проводяться профілактичні заходи на пасажирському автотранспорті „Автобус – 2013” у два етапи (підготовчий з 20 по 26 травня та практичний з 27 травня по 15 червня 2013 року) .

Для проведення заходів залучені працівники відділення ДАІ Борівського РВ та представники управ-ління Укртрансінспекції Харківської області.

Ураховуючи вищевикладене, з метою недопущення ДТП з тяжкими наслідками, Державтоінспекція звертається до учасників дорожнього руху з проханням до-тримуватись правил дорожнього руху України.   

 Геннадій Галян.

Ст. Державтоінспектор ВДАІ Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області.