Общество

Автобусне перевезення покращиться (червень 2012 р.)

Автобусне перевезення  покращиться

Останнім часом у нашому районі погіршилося автобусне перевезення: автобуси по селах курсують з маленькою кількістю місць, рейс Борова-Маліївка раніше був тричі на тиждень, а зараз лише раз. Із цими та іншими схожими питаннями часто зверталися жителі району до голови Борівської райдержадміністрації. З метою покращення автобусного перевезення  Микола Кравцов ініціював нараду, на яку запросив голову наглядової ради ВАТ «Оскіл» Олександра Капленка, заступника голови райдержадміністрації Сергія Шутька та селищного голову Олександра Тертишного. Присутні  висловили свої пропозиції, як зробити перевезення пасажирів комфортним, які маршрути необхідно відновити, як забезпечити підвіз людей до автобуса, що прямує за маршрутом Борова-Харків. Обговоривши ці питання, голова наглядової ради ВАТ «Оскіл» Олександр Капленко поділився з читачами газети «Т.С.» планами по покращенню автобусного перевезення в Борівському районі.

Олександр Капленко:

-           Людям із віддалених сіл нелегко добиратися до Борової, а потім їхати, наприклад, у Харків. Автобуси за цим маршрутом рано виїжджають - о 5 год. 50 хв. - останній, а людині треба  до Борової їхати хвилин сорок або й годину. Таксі коштує вдвічі-втричі дорожче від вартості білета до Харкова і не завжди вдається його вранці замовити. Тому в першу чергу ми запланували новий рейс у Харків о 7 год. 50 хвилин. Наступним кроком обов’язково буде підвіз людей із сіл до автобуса на Харків і з Харкова. Спочатку планується зробити такий рейс із Першотравневого та Чернещини, Богуславки, Новоплатонівки, потім і з інших сіл.  Врахувавши зауваження пасажирів щодо автобусів із малою кількістю місць, вирішено, що на маршрути, які користуються попитом, будуть виїжджати більші автобуси. Також планується комфортабельний автобус за маршрутом Борова - Харків. У Маліївку, на прохання пасажирів, автобус їздитиме двічі на тиждень. І вже зараз двічі на тиждень (у суботу та неділю) курсує автобус Борова - Калинове - Ізюм. Мешканці с. Калинове  просили і голову Борівської РДА Миколу Кравцова, і керівника ВАТ «Оскіл» зробити такий маршрут, щоб можна було поїхати у вихідні в Ізюм на ринок: продати молочну продукцію, городину, фрукти, адже селяни живуть за рахунок цього. Ми пішли назустріч людям із віддаленого від райцентру села,  зробили такий рейс і в неділю (раніше - тільки в суботу), зручним для людей є і графік цього маршруту. Ми працюємо для людей, хочемо враховувати всі пропозиції і зауваження, тому дуже добре, що відбулася така нарада, що я мав змогу почути думки пасажирів і керівників району та селища щодо автобусного перевезення. Будемо покращувати послуги по перевезенню, намагатимемося робити все для того, щоб наші пасажири почувалися комфортно в дорозі.

Підготувала Тетяна ГУНЬКО.

Від редакції: Шановні читачі! Надсилайте свої відгуки та пропозиції щодо покращення автобусного перевезення на адресу редакції. Всі листи будуть передані голові наглядової ради ВАТ «Оскіл» О. Капленку.