Авторское, Общество

У ювілейному вінку сплелись любов і шана до людей

У ювілейному вінку сплелись любов і шана до людейУ селищі Борова відбувся святковий захід, присвячений 15-річчю від дня створення Борівського територіального центру соціального обслуговування населення.

Вже зранку у Борівському будинку культури линули музика, гомін, людський сміх і радісні вітання - бо ж гостей і справді з’їхалося і зійшлося дуже багато.

Розпочалося свято словами привітань голови райдержадміністрації Віталія Кіяна, директора територіального центру З.Т.Костюченко та представника Харківської профспілки Л.В. Пласкун, яка від імені організації з нагоди ювілею подарувала терцентру лазерний принтер.

Цікавим був виступ Зої Тихонівни, яка поринула згадками у події 15-літньої давності, згадала першого директора Є.В. Дудку, ветеранів терцентру. А ведуча заходу коротко розповіла присутнім головні аспекти історії створення терцентру, відмітила важливу роль територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та висловила слова вдячності його працівникам, оскільки своєю щоденною працею вони здійснюють соціальне обслуговування та надають соціальні послуги людям, які потребують допомоги, забезпечують соціально-побутову адаптацію одиноких та непрацездатних громадян. Саме працівники терцентру надають неоціненну допомогу самотнім людям. Соціальні робітники є для них порадниками, помічниками та психологами.

За сумлінну, плідну працю, високі показники в роботі, чуйність і уважність до людей похилого віку та з нагоди 15-ї річниці від дня створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської районної державної адміністрації Почесною грамотою Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради нагородили:

Ольгу Пискун - бухгалтера територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської районної державної адміністрації;

Ірину Коротку - соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської районної державної адміністрації;

Марію Ісмаілову - соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської районної державної адміністрації.

А працівники та аматори Будинку культури подарували винуватцям свята чудовий концерт та гарний настрій.

Впевнена, що й надалі територіальний центр соціального обслуговування служитиме на благо Борівщини і дбатиме про захист одиноких людей. У більшості випадків від них відвернулися рідні і близькі, але саме вони, соціальні робітники, є для таких людей світлом у житті та єдиною опорою й розрадою. А сьогодні усі дякують їм за жертовну працю. Бо саме на таких принципах духовності повинна будуватися наша держава і стосунки між людьми.

Наталія Воротіленко.

richnuca4 richnuca3 richnuca2