Авторское, Поздравления

Шановні жителі Борівщини!

22 червня 2014 року виповнюється 73-я річниця від початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Ця дата в історії нашої держави символізує початок надзвичайно трагічного періоду для українського народу і уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у неволі, які померли в тилу від голоду та поневірянь.

Ми сумуємо за всіма, хто віддав своє життя у цій війні. І наш святий обов’язок – оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, за-для світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя в ім’я свободи і миру йшов до Великої Перемоги.

Схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько вклоняємося захисникам рідної землі, згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Великій Вітчизняній війні. Вічна та світла їм пам’ять.

Один комментарий на “Шановні жителі Борівщини!

  1. ВЕРХ ЦИНИЗМА ! ШАНУЕТЕ ПАМЯТЬ ПОГИБШИХ В ВОВ И ОДНОВРЕМЕННО УБИВАЕТЕ МИРНЫХ ЖИТЕЛЕЙ ДОНБАССА , ТЬХУ НА ВАС !

Комментарии закрыты.