Официально

Із сесії районної ради (19 червня)

Із сесії районної ради (19 червня)  

 19  червня відбулася  ХІХ сесія районної ради УІ скликання. Районна рада підтримала пропозицію про внесення змін до рішення XV сесії районної ради VI скликання від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» з урахуванням прийнятих раніше змін і доповнень.

Надано  згоду  на  передачу субвенції-коштів, що надходять у фонд охорони навколишнього природного середовища, з селищного та деяких сільських бюджетів до районного бюджету, з подальшою передачею субвенції обласному бюджету згідно з договором після отримання згоди обласної ради.

Голова районної ради отримав дозвіл на укладення договорів на 2013 бюджетний рік між місцевими бюджетами Борівської районної,  селищної та сільських рад Борівського району на здійснення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів відповідних місцевих рад до 1 жовтня 2012 року; що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів відповідних місцевих рад до 1 серпня 2012 року. Також на сесії було внесено зміни до Статутів Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст., Гороховатської   ЗОШ  І-ІІІст., Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст., Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст. Борівської районної ради Харківської області.