Авторское, Спорт

Дівчачий міні-футбольний

Дівчачий міні-футбольний8 червня в смт Шевченково пройшов регіональний турнір з міні-футболу серед дівчаток 5-7 класів, приурочений до міжнародного Дня захисту дітей. В цих змаганнях взяли участь чотири команди: «Лідер» (м. Полтава), «Арсенал» (м. Харків), «Фортуна-3» (смт Шевченково) та «Атлет» (смт Борова). Змагання проходили в спортивній залі Шевченківської ДЮСШ, за круговою системою.

У першій грі в суперники борівчанкам дісталася команда з Харкова. Після першого тайму рахунок був 0:0. У другій половині зустрічі відчулася технічна перевага харківчанок та втома борівчанок і гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь «Арсеналу». В другій грі суперниками наших дівчаток були футболістки-господарі змагань. Гра проходила на рівних, але завдяки забитому м`ячу Яни Савченко, гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь команди з Борової.

В третій зустрічі нашими суперниками були футболістки з Полтави - технічно та фізично підготовлена команда. Обравши тактику швидкого голу, нашій команді вдалося на перших хвилинах влучити в сітку воріт суперника. Під кінець першого тайму Яна Савченко вдруге забила м`яча у ворота суперниць. 2:0 після першої половини зустрічі – гарна заявка на перемогу, але у другому таймі знову відчулася втома дівчаток (грали всі ігри без заміни) і гра завершилася з рахунком 2:2.

За результатами змагань Харківський «Арсенал» з 9 очками – на І місці, Борівський «Атлет» з 4 очками – на ІІ, Полтавський «Лідер» з 2 очками – на ІІІ, а господарі змагань з 1 балом – на ІV місці. Команди, які зайняли 1-3 місця були нагороджені кубками, медалями, грамотами, а кращі гравці в номінаціях – сувенірами. Нападник нашої команди Яна Савченко була визнана кращим бомбардиром турніру, яка забила у ворота суперниць три м`ячі.

Команда Борівського району була сформована з вихованок Борівської ДЮСШ відділу освіти у такому складі: Яна Савченко - капітан команди, Віолета Сьоміна – воротар, Яна Мизюк, Богдана Рудь та Іляна Топоркова.

Команда такого віку була вперше задіяна на регіональних змаганнях, тому хочеться привітати їх з вдалим виступом і побажати в майбутньому успіхів та перемог.

Від імені тренерського складу дякуємо батькам дівчаток за надану можливість взяти участь в таких змаганнях.

Василь Мизюк, Павло Мизюк - тренери команди.