Безопасность

Правила електробезпеки під час літніх канікул 2012

Правила електробезпеки під час літніх канікул

bez1Енергетики сердечно вітають усіх дітей з початком літніх канікул. Електрична енергія – наш вірний помічник у праці та побуті. Але вона стає небезпечною для життя людини, якщо не дотримуватися основних правил безпечного користування електроенергією. Тому не нехтуйте нашими рекомендаціями та порадами.

     Дорогі діти!

Під час канікул у вас буде багато вільного часу, отже, частіше гратимете на вулиці. Ви повинні завжди пам’ятати, що електромережне устаткування небезпечне для життя і здоров’я. Щоб не піддавати себе ризику, запам’ятайте прості правила:

bez2не заходьте на територію і в приміщення елек-тромережних споруд;

не відчиняйте двері огородження електроустановок і не проникайте за огорожі та бар’єри. Це може призвести до сумних наслідків.

Не влізайте на опори ліній електропередачі. Небезпечно для життя проникати в підвали або в трансформаторні підстанції, де знаходяться електричні проводи.

Не запускайте поряд з лініями електропередач спортивні моделі літальних апаратів, не накидайте на проводи різноманітні сторонні предмети, не займайтеся рибальством. Не розпалюйте під проводами вогнища, не складайте поруч дрова, солому й інші легкозаймисті предмети.

Не наближайтесь до обірваного проводу ближче, ніж на 8 метрів, а тим більше не торкайтесь - дотик до нього небезпечний для життя.

Від дотримання правил електробезпеки залежить ваше здоров’я та життя!

При виявленні обірваних або провислих проводів повітряних ліній електропередачі, відкритих дверей або люків електроустановок, а також пошкоджених опор необхідно негайно попередити всіх про небезпеку наближення до проводу.

Звертайтеся в місцевий район електромереж або на «гарячу лінію» АК «Харківобленерго»:

bez3для мешканців м. Харкова – 15-04, 0-800-500-413;   

для мешканців Харківської області –

0-800-500-413.                             Цілодобово! Всі дзвінки безкоштовні!

АК «Харківобленерго».