Общество

Новини району (11-15 червня)

Новини району

У вівторок у райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Кравцов. На засіданні розглянуто ряд актуальних питань, запропоновано варіанти вирішення проблемних ситуацій.

Бюджет району

Начальник фінансового управління РДА Лариса Скиба зазначила, що до зведеного бюджету району за 5 місяців цього року надійшло 4 млн. 763 тис. грн., що становить 107,8 % до плану. Районний бю-джет виконано на 112,6%, селищний - на 104%, сільські - на 102%. Не виконаний бюджет по Гороховатській та Піско-Радьківській сільських радах. Голова райдержадміністрації Микола Кравцов наголосив на тому, що з метою наповнення бюджетів селищному і сільським головам  потрібно звернути особливу увагу на сплату податків за земельні паї.

Оздоровлення і відпочинок

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Могильова доповіла, що на території району функціонує 13 пришкільних таборів, у них цікаве дозвілля проводить 1022 дитини. 9 дошкільних навчальних за-кладів переведено на санаторний режим роботи, у зв’язку з цим вартість харчування для дітей збільшилася на 10%.

Повноцінне, раціональне харчування отримують і діти, які відпочивають у ПЗОВ «Орлятко». Про це повідомив директор закладу Борис Дзюба, а голова райдержадміністрації Микола Кравцов  підкреслив, що якісне харчування дітей - одне з головних завдань організації відпочинку дітей.

Всіма видами відпочинку та оздоровлення, за інформацією начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталії Грабар, охоплено 1137 дітей віком від 7 до 17 років. В дитячих оздоровчих закладах України оздоровлено 101 дитину. У ПЗОВ «Орлятко» на І зміні відпочиває 36 дітей нашого району.

Компенсація заощаджень

Про актуалізацію вкладників, які не отримали компенсацію протягом 2008 року, розповіла керівник відділення Ощадбанку в Борівському районі Тетяна Люба.

Для визначення часу отримання компенсації і адреси установи Ощадбанку, вкладнику потрібно зателефонувати на «гарячу лінію» 0-800-212-000 (зі стаціонарних безкоштовно) або заповнити спеціальну форму на сайті Ощадбанку. Після того, як  повідомлять, де знаходиться його рахунок, вкладник має звернутися до цієї установи з такими документами: паспорт громадянина України, довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру та ксерокопії цих документів. 

З 1 по 8 червня цього року  по 1000 грн. отримали 18 жителів с. Пісок-Радьківських, 7 - с. Першотравневого, 16 - с. Богуславки, 10 - с. Ізюмського, 3 - с. Вище Солоного, по одному в с. Чернещині та с. Підлимані.