Поздравления

16 червня — День медичного працівника 2013

16 червня - День медичного працівника

21Від щирого серця поздоровляємо всіх лікарів і медичних сестер, фельдшерів та молодший медичний персонал, всіх працівників медичної сфери Борівського району з професійним святом!

 День медичного працівника - одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення. І, незважаючи на всі складнощі, престиж медичного працівника залишається дуже високим.

 Ваша праця воістину героїчна і гуманна — зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Скільки пацієнтів завдяки вашим старанням знову відчули щастя і радість повноцінного життя! Впевнені, що у кожного мешканця району знайдеться немало теплих слів подяки медикам за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щоденна сумлінна і наполеглива праця, направлена на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я нашого населення, повернуться до вас сторицею, а клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим  обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ. Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.