Авторское, Общество

Літо – пора радості та краси

Літо – пора радості та краси2 червня у Піско-Радьківському ДНЗ відзначили радісне свято – День захисту дітей. Дітки з задоволенням співали, танцювали, грали в ігри та розповідали вивчені віршики про літо та дитинство. Адже кожен четвертий житель нашої планети – дитина, і щохвилини на Землі з`являється майже 200 немовлят.

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій, які діти зазвичай пов`язують із дорослістю. І хоча не все здійснюється і будні життя розбавляють ці мрії прозою, спогади про дитинство зігрівають наші душі. Багато є у світі див, але мабуть, найбільше – поява дитини. Від чого залежить якою буде дитина? На це питання нема невичерпної відповіді…

Кожен народжується зі своїм неповторним набором талантів і якостей. Як не можна знайти дві однакові сніжинки, так неможливо знайти двох однакових людей.

Хотілося б, щоб кожен з нас, батьків, звернув увагу на це велике маленьке диво – наших дітей. Адже кожна дитина – це «зірочка на землі». Дуже важливо розглянути її, побачити її неповторність і допомогти розкритися.

До Дня захисту дітей голова райдержадміністрації Віталій Кіян допоміг матеріально у підключенні бойлера для нашого дитсадочка а батьки діточок закупили труби для водопроводу. Щире спасибі їм усім. Тепер у ДНЗ не буде проблем з гарячою водою.

Анастасія Тараненко, вихователь Піско-Радьківського ДНЗ.