Авторское, Общество

Дитинство — пора золота

День захисту дітей – це не тільки свято самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

2 червня діти з пришкільного табору святкували День захисту дітей у Борівському міському Будинку культури. Із ранку діти весело і дружно прийшли до БК, де їх зустрічали ведучі свята. Вони залюбки брали участь у вікторинах, різноманітних конкурсах та іграх. А також відбулося відкриття літнього оздоровчого пришкільного табору «Еколог» з денним перебуванням. Діти познайомилися з вихователями, вожатими, придумали назви і девізи загонів, виготовляли емблеми. Веселі пісні, загадки, конкурси підняли всім учасникам гарний настрій. Доброзичливі, люблячі вихователі та вожаті побажали своїм вихованцям чудового відпочинку в таборі.

Не залишилися осторонь дитинства і дорослі друзі, які завжди готові допомогти. Від спонсорів СОК «Рідний край», де керівниками В.М. Шевченко та І.П. Любий, вихованців табору пригостили смачним морозивом, а ПП Гарна О.В. пригостила всіх дітей шоколадками та повітряними різнокольоровими кульками. Побажали дітям рости здоровими, щасливими, розумними в мирній країні.

Адміністрація школи, вчителі, організатори свята, діти щиро дякують нашим спонсорам за щиру увагу, дружбу та солодкі подарунки.

Валентина Тютя.Директор МБК.

Людмила Соляник, заступник директора з виховної роботи Борівської ЗОШ №2.