Авторское, Общество

Дарують радість життя, вселяють віру у сцілення

Дарують радість життя, вселяють віру у сціленняІ в день, і в ніч,

в мороз і в спеку,

Медпрацівник

з людьми завжди,

В дорогу ближню

чи далеку

Він хворим

йде допомогти.

Щороку, в третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники, люди, найгуманнішої у світі професії, які не шкодуючи зусиль і часу приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини — її здоров`я та життя.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

В системі охорони здоров’я Борівщини трудиться 334 працівники, з них – 43 лікарі, понад 200 - середній медичний персонал. 75% мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, що свідчить про високий професіоналізм.

Ми пишаємось тим, що очолює Борівську районну лікарню Любов Віннікова – людина, яка має високе звання «Заслужений лікар України». Її вклад в розвиток медичної галузі району – неоціненний.

Сьогодні з теплотою і вдячністю відгукуються борівчани про головного лікаря Борівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталію Павленко, завідуючих хірургічним відділенням Миколу Соборова, терапевтичним - Надію Гребенюк, сімейних лікарів Тетяну Москаєву, та Марину Коверіну (на фото вгорі ліворуч), лікаря швидкої допомоги Тетяну Салашну, лікаря-стоматолога Ганну Кравцову (на фото вгорі праворуч) та багатьох інших. Їх талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Вагому роль у поліпшенні медичного обслуговування населення відіграють працівники лабораторії, які якісно й оперативно роблять найрізноманітніші дослідження, що допомагає лікарям встановити точний діагноз та призначити ефективне лікування. Це, зокрема, лаборант Валентина Бородай, молодша медична сестра Ольга Ткаченко, лаборанти Юлія Татаріна, Валентина Рижова, Людмила Сєроус, Ірина Коцар, Наталія Калініна, яких ви бачите на фото внизу.

Напередодні свята приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, застосовують нові ефективні методи лікування й профілактики захворювань.

Шановні медики!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Любов Мухіна.

likar2 likar1