Общество

Хай щастю дитини не буде кінця

Хай щастю дитини не буде кінця

1 junУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають веселе і радісне свято.  Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Для них це свято – можливість взяти участь у різноманітних конкурсах і отримати подарунок, побігати на площі разом з друзями і ще довго згадувати про цей веселий день.

А щоб він справді став веселим і запам’ятався надовго, райдержадміністрація, районна рада, районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, працівники районного Будинку культури, селищна рада, БДЮТ підготували святкове дійство, яке розгорнулося на центральній площі Борової. Всіх дітей і дорослих зі святом привітали заступник голови РДА з гуманітарних питань Ольга Суховій і селищний голова Олександр Тертишний.

Юні артисти підготували дуже цікавий концерт, тож над площею лунали чудові голоси співаків і щирі оплески глядачів, а танцювальні колективи так «запалили» присутніх на святі, що  майже всі підтанцьовували.

А  як цікаво вперше пройшов конкурс дитячих колясок! Мами везли своїх чад у «авто», стилізованих під «Євро-2012», героїв мультфільму «Лунтик», юних принців та принцес. І площа селища вмить перетворилася на казку.

Шановне журі, до якого ввійшли директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Шутько, директор БДЮТ Ірина Бужор, методист відділу освіти РДА Ірина Какуля, художник РБК Оксана Кулик і головний спе-ціаліст відділу культури Наталія Голик оцінили конкурс, і всі учасники отримали подарунки. Перше місце посіла  Дюймовочка Даринка Дорошенко, друге – «дракончик» В’ячеслав Ка-м’янський, третє – майбутній футболіст, учасник Євро 2012 Артем Бондаренко. Та найголовніше, звичайно ж, не призи, а щасливі очі мам і бабусь, які спостерігали за малюками. А фотографії зі свята прикрасять сімейні альбоми.

А як гордо і поважно йшли по червоній доріжці учасники конкурсу «Дитяча мода»! Дівчатка виглядали приголомшливо красиво. Перше місце посіла Уляна Гарна.

З великим завзяттям діти взяли участь у конкурсі «Малюнок на асфальті». «Україна – казкова країна» - так назвали конкурс. Адже для кожної дитини світ казок є найцікавішим, вражаючим своєю непередбачуваністю та яскравістю.

Усі учасники змагання прагнули перемогти, створюючи справжні казкові сюжети, не жалкуючи ані часу, ані кольорової крейди. А тому казкова Україна у хлопчиків і дівчаток виходила виразною та неповторною:  усміхнене сонце з промінчиками, кіт із золотим ланцюжком, величезна веселка, квіточки й метелики, планета Земля, безстрашний козак на коні – кожен малюнок виявився незрівнянним.

Всі так старалися, використали не один кусочок кольорової крейди і в результаті   журі довго не могли ви-значити, хто ж намалював кращий малюнок. Діти отримали багато призів, перше місце – за Катею Виноградською.

Українці – співоча нація, а тому й співати починаємо змалку. Тож знайти учасників для пісенного конкурсу було не важко. Три команди змагалися по черзі, хто краще заспіває дитячі пісні. Перемогла  дружба.   

Діти довели, що вони -  справжні українці,  добре знають рідну мову, взявши участь у конкурсі «Шкільний блок». Із великим задоволенням брали участь і у  конкурсі «Танцювальний марафон».

А ті діти, які вже вдосталь натанцювалися та поспівали, мали можливість покататися з гірки, на гойдалці та каруселі, які селищна рада встановила у парку відпочинку саме напередодні дитячого свята.

На святі діти поласувати морозивом і цукерками.

Свято видалося неперевершеним і завдяки допомозі спонсорів: райдержадміністрації, селищної ради, районного товариства Червоний Хрест України, приватних підприємців О.П.Лучинського, О.С.Дудніка, В.І.Калєкіної, К.А.Колесніка, О.О.Мороза, І.А.Дорошенко, М.І.Ткачової, І.Ю.Білоцерковця, І.Г.Любіма, Г.І.Вестерлі, Г.В.Байбари.

Олена КОЛЕСНІКОВА.