Официально

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів   Громадської ради при Борівській  райдержадміністрації  за  участі інститутів громадянського суспільства

Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Борівській районній державній адміністрації відбудуться 9 липня  2013 року в залі засідань Борівської ра-йонної ради (3-й поверх), вул. Леніна, 1. Початок зборів о 10.00 годині.

Громадська рада при Борівській районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010  року № 996 (зі змінами) «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, орга-нізацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 28 червня 2013 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт.Борова, вул. Леніна 1, приміщення Борівської райдержадміністрації, 4 поверх, кабінет 47 або по електронній пошті rdaborova@pochta.ru з 08.00 до 17.00 години. Телефон для довідок (0259) 6-17-06. 

          Електронна адреса рубрики « Громадська рада» при райдержадміністрації - http://rdaborova.at.ua/index/gromadska_rada/0-41.

Юрій БОНДАРЕНКО. Завідувач сектору з питань внутрішньої політики звязків з ГО та ЗМІ апарату РДА.