Образование

І знову свято в нашій школі

І знову свято в нашій школі

bshkУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.  Весело та змістовно розпочався день у Богуславській ЗОШ І-ІІІ ст. Урочисте привітання, святкова лінійка, музика та конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство». Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, яке формується у сьогоденні. Урочисте  привітання  висловила директор пришкільного оздоровчого табору «Еврика» Тугай Н.В. « Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування».

Далі за сценарієм свято продовжилося у Богуславському СБК. Цікаві та змістовні конкурси, пісні, естафети, лотарея не залишили спокійним нікого. Весело було всім. Порадували дітлахів і приватний підприємиць  Біль С.О.  Ох, і смачненьке морозиво! День пройшов на славу.

 Наталія Тугай.

Заступник директора Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 Радуешься праздникам для детей? Почитай гороскоп на завтра и узнай - может и тебе звезды пророчат торжества и развлечения