Образование

Кольорові хвилини дитинства

Кольорові хвилини дитинства

perНа подвір’ї Першотравневої школи у День захисту дітей  зібралося чимало діток: і вихованці Першотравневого ДНЗ, і дошкільнята, які не відвідують дитячий садочок, і учні 1-8 класів школи. Звичайно, сюди за-вітали  батьки, рідні дітвори, мешканці села, щоб розділити з малечею радість свята. А організували святкову програму вчителі початкових класів Труш О.Л., Варибрус Л.В., Тараканова Ю.В., Козлова М.М., завідуюча дитячим садочком Півнова Л.Г. та вихователька дитсадка Лукомська Л.А.

Діти підготували  літературно-музичну композицію „Українцями ми народилися”, всі бажаючі брали участь у конкурсі малюнків на асфальті „Хай буде сонце, мама, я…».

Спонсори, приватні підприємці, Рєпка В.М., Гошовець В.С., Нерсісян О.Г. дітей пригощали солодощами, а генеральний директор ПСП «Світанок» Головченко Т.В. та голова селянського фермерського господарства   «Слобода» Головченко Б.І. організували для дітей циркову виставу «Шоу мильних бульбашок». Це шоу стало родзинкою свята – запрошені циркові артисти з Харкова вразили малечу кумедними фокусами, номерами з голубами, та, мабуть, найбільше – величезними мильними бульбашками, у середині яких опинялися всі бажаючі. Скільки сміху та задоволення принесли дітлахам ці веселі розваги! А наприкінці шоу на всіх присутніх полетіли сотні маленьких різнокольорових мильних бульбашок. 

Цього ж дня свято продовжилося о 16 годині на центральній площі села. Його організували працівники Першотравневого БК та сільської бібліотеки. Діти із задоволенням брали участь у іграх, конкурсах козаків та риболовів.  Першотравнева сільська рада та Ольга Нерсісян пригостили малечу солодощами.

Катерина СКРИПНІК.

Заступник директора з виховної роботи Першотравневої ЗОШ.

 

 Коровай - священний хліб, який використовується в багатьох святкових та ритуальних подіях українського народу. Це також свого роду кондитерський шедевр. замовити виготовлення будь-якого короваю можна на http://dim-mart.com.ua/round_loaf/ : тістове, білкове, мастікове оздоблення. Ідеальна робота як дизайнерів, так і кулінарів, натуральна сировина та якісне виконання.