Культура

Весела й чудова пора. День захисту дітей у Богуславці

Весела й чудова пора

bkbОсь ми й дочекались літа, перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі приурочили вам - дітям!

Все навкруги у квітах, променів сонця багато –

На планеті Земля наші діти відзначають нині свято.

Такими словами розпочався дитячий ранок, присвячений Дню захисту дітей у Богуславському сільському Будинку культури.

Діти з нетерпінням чекали цього свята. І ось зала стала наповнюватися дітлахами, які прийшли разом зі своїми мамами, бабусями. Також на наше свято завітали діти з пришкільного табору разом зі своїми вчителями.

 На святі були присутні діти різного віку  від 6  до 15 років, і всім було весело. Діти брали активну участь у різноманітних іграх, конкурсах, вікторинах. Розгадували загадки, з захопленням читали вірші та співали пісні.  Для кожної дитини є в житті людина, дорожча від усіх, - яка народила, ростила, яка вчила ходити і говорити, яка піклується і виховує, яка вчить любити  і дбати про рідну землю. Наймиліша і найкрасивіша, вона потрібна всім, без винятку – мама. І як було приємно слухати, з якою любов’ю, ніжністю діти співали і декламували вірші про маму.

На нашому святі     розігрувалася святкова безпрограшна лотерея.

За активну участь у святі всі діти отримали солодкі подарунки. Тож свято про-йшло весело, емоційно та принесло  багато позитивних вражень. Всі були задоволені і в гарному настрої пішли після свята додому.

Особливу подяку і низький уклін ми висловлюємо нашим спонсорам, які допомогли  придбати  подарунки: Голику Ю.І. (ФГ «ЮГ») та Боднару С.М. (ТОВ «Богуслав – СВ»). Велику подяку також висловлюю всім  працівникам Будинку культури - музичному керівнику Степанову О.І., керівнику гуртка Степановій О.Г., художньому керівнику Присіченко  С.М., завідуючій сільською бібліотекою Присіченко Л.В., які підготували і провели це свято.

Ірина Грицун.

Директор Богуславського СБК.