Образование

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Калина»

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Калина»

pisШвидко спливає час... І знову весна. Ще один навчальний рік завершився. Пройшли підсумкові  роботи, екзамени  і знову в нашій школі, як і в інших школах району, 28 травня  розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Калина».

На мою думку, тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації,  робота пришкільного оздоровчого табору  може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

Пріоритетними напрямами роботи табору «Калина» є відпочинок, виховання і розвиток дітей. Протягом  14 днів  плануються виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, направлені на залучення молоді до здорового способу  життя.  Учителю впродовж навчального року залишається небагато часу на різноманітні цікаві виховні заходи, а на розважальні й зовсім часу нема. Коли ж, як не в перший місяць літніх канікул, надолужити та вдосконалити те, що за браком часу залишилось незакінченим!

План виховної роботи табору «Калина» насичений різноманітними заходами та має на меті  реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов’язані. Основні форми роботи, що дозволяють досягти поставленої мети, є ігри, конкурси, бесіди, екскурсії, походи. Так, насиченим та цікавим був день відкриття табору. Учні усіх класів під керівництвом своїх вчителів підготували концертну програму, після якої відбувся конкурс малюнків на асфальті.  

Вихователі провели необхідну роботу щодо попередження дитячого травматизму, дотримання дітьми правил поведінки на воді, правил безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки.

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Навіть путівка в ра-йонний табір вимагає певних матеріальних витрат. Оздоровлення ж у пришкільному таборі, завдяки підтримці підприємців та фермерів, які відгукнулись на прохання дирекції та батьківського комітету про допомогу в організації гарячого харчування для учнів школи, стає доступним кожній сім’ї, а особливо для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт. Цього року допомогу школі         надали    Назарько О.В., Назарько В.В., Кириченко М.О., Саламаха В.О., Рибалко Р.Л., Костенко В.І., Тіщенко Ю.А.

Ми вдячні цим небайдужим людям. Завдяки їм гарячим харчуванням буде охоплено 140 учнів школи.

Закінчився навчальний рік, але школа ще наповнена дзвінкими дитячими голосами, радісним сміхом, веселими піснями. Відпочинок дітей у канікулярний час сприяє покращенню їхнього здоров’я, забезпечує зайнятість, попереджує явища бездоглядності та  продовжує виховний процес з  розвитку творчих здібностей школярів.

Людмила РУСАНОВА.

Директор Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ст.