Авторское, Официально

Як голосувала Борівщина

У райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів її голова Віталій Кіян. Він коротко зупинився на підсумках виборів Президента України у Борівському районі.

Найбільше голосів віддано за Петра Порошенка - 2795 (37,2%), на другому місці - Михайло Добкін (1345 голосів, 18%, на третьому - Юлія Тимошенко (807 голосів - 11%). 641 виборець проголосував за Сергія Тігіпка, 468 - за Вадима Рабіновича, 351 - за Петра Симоненка. У виборах взяли участь 7509 чоловік, 51,1% від загальної кількості виборців, занесених до списків для голосування.

Коли верстався номер, голова ЦВК Михайло Охендовський оголосив кандидата в Президенти України, позафракційного нардепа Петра Порошенка переможцем виборів Президента України. Інавгурацію нового Президента України планується провести 7 червня.

Бюджет

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко проінформувала про хід виконання бюджету за січень-травень нинішнього року. Так, зведений план по доходах загального фонду за цей період виконаний на 92,3% (з урахуванням трансфертів) при плані 29929,9 тис. грн., фактично в місцеві бюджети надійшло 27609,2 тис. грн.

Власних доходів у місцеві бюджети району надійшло 5079,6 тис. грн., що становить 102% до передбачених бюджетом та 102,8% до відповідного періоду минулого року.

До районного бюджету власних доходів надійшло 2590,9 тис. грн., (102,4% до передбачених бюджетом та 104,7% до відповідного періоду минулого року). Перевиконують план сільські бюджети, не виконується селищний та надходження по сплаті за землю.

Основними завданнями на червень 2014 року є 100% виконання доходної частини бюджету і недопущення заборгованості за спожиті енергоносії та по заробітній платі.

Польові роботи

«Про завершення комплексу весняно-польових робіт в районі та готовність сільськогосподарської техніки до збирання ранніх зернових та зернобобових культур» доповіла заступник начальника управління агропромислового розвитку Світлана Талавиря.

На кінець травня в районі практично завершено посів усіх культур.

Разом з тим проводиться догляд за посівами, та обробіток проти бур’янів, шкідників та хвороб, іде підготовка до жнив.

На збиранні планується задіяти 98 зернових комбайнів. Всі вони відремонтовані та готові до збирання.

Посіви зернових та зернобобових культур знаходяться переважно в чистому стані, тому збирання планується проводити прямим комбайнуванням.

На період збирання зернобобових культур господарства району на 107% забезпечені паливно-мастильними матеріалами, а саме 101 тонна бензину та 376 тонн дизпалива, що становить 109%.

Залучати до збирання комбайни комерційних структур не планується. В районі достатньо підприємств з сучасним набором зернозбиральної техніки, які при потребі можуть надати допомогу у збиранні ранніх зернових та зернобобових культур.

* * *

На апаратній нараді розглянуто ряд інших злободенних питань, головою РДА Віталієм Кіяном дано ряд доручень.

Любов Мухіна.