Авторское, Официально

Все про веб – портал

Кожен, хто працює, може перевірити на веб - порталі інформацію з особового рахунку у системі персоніфікованого обліку, а пенсіонери – ознайомитися з розміром пенсії.

Органи Пенсійного фонду України роблять усе для того, щоб зробити зручними, зрозумілими й функціональними сервіси, адресовані не лише пенсіонерам або роботодавцям, а й усім іншим громадянам.

Цей електронний ресурс виконує дві найважливіші функції. Перша – надання загальної інформації у сфері соціальних та пенсійних послуг. На веб - порталі розміщено зразки заяв, бланків, інших належних документів для призначення (перерахунку) пенсії, що дає можливість роздрукувати або заповнити їх в електронному вигляді. І друге – зареєструвавшись на порталі, кожна людина дістає можливість, не виходячи з дому, застосовуючи можливості мережі Інтернет, записатися на прийом у зручний для неї час до вибраного керівника; відслідковувати стан своєї облікової персональної картки, правильність і повноту інформації, котру подає через органи Міндоходів і зборів в ПФУ її роботодавець, і вчасно вимагати від свого роботодавця виправлення допущених помилок, щоб не втратити жодного дня свого страхового стажу під час нарахування (перерахунку) пенсії. Пенсіонери можуть ознайомитися з розміром пенсії.

У Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді, затвердженому постановою ПФУ від 07.09.2012 р. № 16 – 1, зазначено умови реєстрації на веб - порталі. Після реєстрації кожен громадянин має можливість вільного доступу до своєї персональної облікової картки та відомостей, що накопичуються з 1 липня 2000 року із заробітної плати (доходу) за всіма роботодавцями, а пенсіонер, окрім цього, може ознайомитися з пенсійними виплатами.

Щоб стати користувачем електронних сервісів веб - порталу й мати можливість у будь - який час отримувати потрібну інформацію, варто, насамперед, потурбуватися про те, щоб було дотримано всіх норм чинного законодавства про захист інформації.

Для цього потрібно звернутися із заявою за місцем реєстрації громадянина, фізичної особи - підприємця, самозайнятої або юридичної особи про доступ до веб - порталу в управління Пенсійного фонду України в Борівському районі Харківської області, яке знаходиться за адресою: смт. Борова вул. Миру буд.9.

Після реєстрації заяви, співробітник Фонду має видати реєстраційний номер, що застосовують під час особистої реєстрації на сайті веб - порталу.

Під час реєстрації громадянин сам придумує логін і пароль для входу в систему, що є захистом від несанкціонованого доступу іншими користувачами.

Для того, щоб самостійно розібратися в особливостях функціонування веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, можна звернутися на його сторінку в мережі Інтернет http:///portal.pfu.gov.ua.

Станом на 1.06.2014 року в управлінні Пенсійного фонду України в Борівському районі Харківської області на веб - порталі реєстровано 32 користувачі.

Ірина Ковиженко, начальник відділу інформаційних систем та програмного забезпечення.