Авторское, Общество

День дитинства, миру на Землі

День дитинства, миру на ЗемліНаші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Якби люди відразу з’являлись на світ дорослими, якою була б наша планета? Чи були б моря такими синіми, гори височенними, ліси - таємничими? Чи шумів би затишно дощ, а сонце тішило своїм теплом і світлом? Земля без дітей? ...Ні, не уявити цього. Тому й звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло: «Мир дітям планети Земля!» Тому щороку перший день червня називаємо Міжнародним Днем захисту дітей.

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян зустрівся з прийомними сім`ями Олени Жорнік, Наталії Неревеньки, Олени та Вячеслава Гусєвих, Оксани Попової, Ірини та Олега Сечевих, Людмили та Миколи Михайленко.

Він тепло і щиро привітав батьків та їх вихованців зі святом, побажав міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

- Ми, дорослі, зробимо все, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі і живемо та працюємо, - сказав Віталій Олексійович.

Керівник району вручив кожній сім`ї подарункові набори та солодощі і запросив взяти участь у святкуванні на центральній площі Борової.

Тут відбувся конкурс дитячого малюнка, проходили різноманітні спортивні та розважальні ігри, конкурси, «Брейк-данс». Бажаючих позмагатися було багато, всіх переможців винагороджували призами.

Дітки з задоволенням бавилися на батуті, «ловили рибку» смакували солодкою ватою…

Продовжилось свято дитинства у районному будинку культури. Там всіх присутніх привітав голова РДА Віталій Кіян. Він побажав дітям рости здоровими, щасливими і розумними. Також він щиро подякував за тепло душі, доброту і ласку батькам та вихователям.

«…Спільними зусиллями необхідно зробити все, щоб захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже як саме складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців – залежить саме від нас, дорослих!».

У залі лунали дитячі пісні у виконанні юних борівчан. Оплесками зустрічали глядачі маленьких танцюристів, парад юних модельєрів, казкову няню-чарівницю Мері Поппінс. Разом з нею співали дитячих пісень, грали. Личка дітей сяяли від щастя, в залі дзвенів веселий дитячий сміх.

А скільки радості було в дитячих очах, коли на великому екрані з`явилися герої улюблених мультфільмів!..

На святі виступила також заступник Борівського селищного голови Юнона Жук. Вона привітала присутніх з Міжнародним Днем захисту дітей та вручила грошові призи організаторам благоустрою дитячих майданчиків в районі 14 кварталу та вулиці Миру, 42: Сергію Вразовському, Світлані Талавирі, Альоні Власовій, Олександру Павлюку.

На завершення свята всіх дітлахів пригостили солодощами.

…Свято закінчилося, але воно надовго залишиться в пам`яті юних борівчан.

* * *

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько цього ж дня відвідав дитяче містечко «Отрадне». Він привітав з Міжнародним Днем захисту дітей вихованців дитячого будинку сімейного типу з Бо-рівського району – сім’ю Олени Шелупець, яка проживає на території містечка. У подарунок діти отримали іграшки та солодощі. Сергій Шутько, звертаючись до сім’ї Шелупець, зазначив: «… райдержадміністрація і в подальшому буде надавати Вам всебічну допомогу, щоб діти росли здоровими, розумними та були забезпечені всім необхідним, бо Ваша сім’я – це частинка нашої славної Борівщини». Дітлахи подякували Сергію Павловичу за турботу та подарунки.

Підготувала Любов Мухіна.

На фото: під час святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Боровій.

zah5 zah6 zah7 zah8 zah2 zah3 zah4