Образование

Вже стали дорослими діти

Вже стали дорослими  діти

ostdzv1У житті кожної родини є хвилюючі моменти: весілля, народження дітей, маля йде в перший клас, дитина стає дорослою – закінчує шкільне навчання... І всі  ці моменти ми переживаємо з особливим хвилюванням, адже такі доленосні миті визначають, як складеться подальше життя. Кожен батько і кожна мати хвилюється за майбутнє своїх дітей: що чекає на них попереду, які двері вони відкриють в житті? Два протилежних почуття охоплюють батьків на святі Останнього дзвоника – радість від того, що діти стали вже дорослими, і сум, що вони залишають батьківське гніздечко. Тому сльози в очах дорослих наверталися самі собою. Та все ж таки це було свято - незабутнє і красиве.

У Борівській ЗОШ №1 урочиста мить останнього шкільного дзвоника настала для 39 одинадцятикласників. Вони вийшли на останню в своєму житті шкільну святкову лінійку. Їх супроводжували наставники – класні  керівники Т.Г. Єрмола  Л.Ф. Грячова. Всіх школярів, а особливо випускників, щиро вітали Борівський селищний голова О.В. Тертишний і директор Борівської ЗОШ №1 Л.Г. Терентьєва. Вони побажали всім учням гарно відпочити влітку, а випускникам – завжди пам’ятати рідну школу, вчителів, а в житті обрати шлях, гідний справжньої Людини.  До святкових побажань приєдналися і    вчителі  Т.Г. Єрмола і Н.М.Горенко, які допомагали своїм учням пройти шлях  протягом усіх шкільних років.

ostdzv2На вже дорослих дітей із заздрістю дивилися малюки, яким ще треба багато років рости, щоб стати випускниками. Малята дуже щирі – вони радо вітали тих, хто залишає школу, і подарували гарні вірші та маленькі дзвіночки на згадку. Але не тільки одинадцятикласники є головними на святі – чимало учнів 9 класів також залишать стіни рідної школи і почнуть самостійне життя. Тому теплі слова вітань лунали й для них.

Найстарші школярі подарували сценку зі шкільного життя, кумедний запальний танок, теплі слова подяки та букети квітів учителям, батькам. А потім вони заспівали пісню про те, що дитинство вже скінчилося – цими словами примусили стримувати сльози і себе, і вчителів, і батьків. Згодом у небо злетіли різнокольорові кульки – символи дитинства, що скінчилося. Під щемливий стукіт сердець одинадцятикласники Любов Грабар разом з Іваном Харченком  дали останній дзвоник…

Він  пролунав  для 147 одинадцятикласників ра-йону. У Борівській  ЗОШ№1 із шкільними друзями, вчителями   прощалося 39 учнів, у Борівській ЗОШ №2 – 17, у Богуславській ЗОШ – 13, Гороховатській – 6, Дружелюбівській – 6, Ізюмській – 8, Новоплатонівській – 6, Першотравневій – 13, Підлиманській – 11, Піско-Радьківській – 15,  Шийківській – 5, у Чернещинському НВК – 8.

Випускники Богуславської школи востаннє стояли на шкільній лінійці поряд зі своїм  класним керівником      Винокуровою Н.Г.  Для них звучали найкращі слова привітань та побажань від  заступника голови Борівської державної адміністрації Суховій О.М., директора школи Тугай Н.В.  та Богуславського сільського голови Мальченка В.С.   Також випускників привітали малята – першокласники, побажали їм успіхів, здоров’я, добра, щасливої долі.  Востаннє на шкільному святі виступили  юні випускники, звернувшись із теплими словами вдячності до батьків і вчителів.   Останній дзвінок    сповістив школярам радісну новину про початок канікул і сумну випускникам - про те, що вони більше не сядуть за шкільні парти...

ostdzv3Прекрасні й незабутні шкільні роки закінчилися й для випускників 11 класу Дружелюбівської школи. Вони вийшли на останню святкову шкільну лінійку разом зі своїм класним керівником  Глущенко О.І. Випускників від щирого серця вітали заступник начальника управління Пенсійного фонду в Борівському районі Іващенко С.Ф., Ізюмський сільський голова Шафран С.Г. та директор Дружелюбівської ЗОШ Тиха О.В. Їхні звернення до школярів були хвилюючими. Вони зичили випускникам всього най-кращого.

Тож побажаємо нашим випускникам:

Хай вас промені голублять

І тепло вам віддають!

Хай усі вас дуже люблять!

Всім щасливо!

 В добру путь!

Тетяна КОЛЕСНІК.

Ольга ГЛУЩЕНКО. Учениця Дружелюбівської ЗОШ.