Образование

Відкриття табору «Калина»

Відкриття табору «Калина»

peskiЛіто- найвеселіша для дітей пора року, бо влітку найдовші та найцікавіші канікули. Вони дарують дітям відпочинок, цікаві розваги та зустрічі. Багато можна побачити нового, дізнатись цікавого. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

У Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 27 травня відбулося  відкриття пришкільного оздоровчого табору з денним перебуванням «Калина». Пришкільний табір – одне з місць, де можна відпочити, змістовно провести час, відвідати різноманітні екскурсії, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, екологічних, мистецьких, музичних тощо.

Відкриття табору розпочалося урочисто з виносу Державного Прапору України. Кращі учні були запрошені до підняття прапору.

 Ведучі запросили до слова директора школи Русанову Людмилу Леонідівну, яка привітала учнів з початком літніх канікул, з відкриттям табірної зміни, побажала добре відпочити, розважитись після напруженого року навчання,  зміцнити здоров`я.

            Директор пришкільного табору Малахова Тетяна Анатоліївна познайомила всіх присутніх із планом роботи в таборі. Робота в пришкільному таборі відпочинку була за-планована з урахуванням наявних в школі засобів та сил -матеріальних, фінансових, творчих. У першу чергу були враховані традиції і можливості школи, рівень підготовки педагогів, бажання та інтереси дітей і батьків. Велика увага в цьому році приділяється екскурсіям, що є важливою формою виховної, навчально-розвиваючої, пізнавальної та дослідницької діяльності учнів.

З метою формування у вихованців табору  ціннісних орієнтирів, у таборі будуть проводитися  День здоров`я,  День української пісні, День улюбленого персонажу, День захисту  дітей,  День Нептуна, День бантиків. У рамках цих днів відбудуться різноманітні загальнотабірні заходи: це і спортивні змагання «Веселі старти», «Козацькі розваги», шашковий турнір, і інтелектуальні ігри, і музичні, й екологічні вікторини, що дозволять учням розкрити свої здібності та таланти. Окрім цього, кожен день у таборі починатиметься із ранкової зарядки.

На святковий концерт, який відбувся після  урочистої лінійки, кожен загін підготував художній номер. Цікавим був виступ учнів 6 класу -сценка «Якби учні були вчителями» (класний керівник –Петренко О.Л.).  З гумором пройшла конкурсна програма «Смійся на здоров`я», яку провела учениця 10 класу Семененко Ганна під керівництвом вчителя Короткової Л.В. Особливо сподобався дітям  конкурс «Малюнок на асфальті», його переможцями стали учні 5 класу з малюнком «Веселі смайлики» (класний керівник –Титаренко З.І.).

Вихованці табору з нетерпінням чекають нового дня, оскільки для них передбачені цікаві екскурсії, концерти, спортивні змагання.

Л.В.Короткова.

Вчитель Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ст.