Поздравления

Шановні журналісти району!

Шановні журналісти району!

загруженное        6 червня  працівники засобів масової інформації традиційно відзначають професійне свято. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.

       Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою читачів, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

       З нагоди свята щиро вітаємо всіх, хто вирішив присвятити себе благородній журналістській справі і подякувати вам за підтримку та плідну співпрацю, висловити глибоку повагу до вашої професії. Нехай вона приносить вам радість і моральне задоволення!

       Бажаємо вам гідно представляти професію журналіста, невтомно працювати для процвітання і популяризації нашого району, не припиняти творчий пошук та бути наполегливими в досягненні нових висот на ниві журналістики!       

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

З нагоди відзначення Дня журналіста щиро вітаю всіх, хто помисли свої, талант і вміння віддає служінню  благородній справі. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого краю та в цілому держави.

Мабуть, немає на землі людини, яка ніколи б не читала газет. Вони займають у нашому житті чималу роль, іноді навіть затьмарюючи телебачення.

У цей святковий для вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров”я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей!

Анатолій КРИВОРУЧКО.

Герой України.