Підсумки проведення Всесвітнього Дня охорони праці (2013 рік)

Підсумки проведення Всесвітнього  Дня  охорони праці (2013 рік)

Згідно з інформацією керівників підприємств, установ та організацій до Всесвітнього дня охорони праці на підприємствах Борівського району було проведено оглядові конкурси з охорони праці та культури виробництва із заохоченням працівників, семінари та наради з приводу проведення Тижня охорони праці, проведені обстеження технічного стану будівель і споруд, устаткування і обладнання, що експлуатується на підприємствах. На засіданні круглого столу було розглянуто виконання комплексних заходів з охорони праці, передбачених в Колективних договорах.

Також представниками відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Ізюмському районі, відділом освіти Борівської РДА та управлінням праці та соціального захисту населення Борівської районної державної адміністрації проведено роботу серед загальноосвітніх шкіл Борівського району щодо організації конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні в 2013 році.

            Комісія найкращими роботами конкурсу визнала малюнки Насоненко Валерії, Лавренчука Ігоря, Сядристої Ірини (Богуславська ЗОШ І-ІІІ ст.), Озерської Єлизавети, Тамлянкіної Анастасії (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя Радянського Союзу В.С. Колісника). Малюнки переможців конкурсу передали до Територіального управління Держгірпромнагляду у Харківській області для прийняття участі в наступному етапі конкурсу.

            Звертаючись до всіх керівників підприємств різної форми власності, наголошуємо про необхідність орга-нізовувати свою роботу з питань охорони праці у відпо-відності до вимог нормативних актів з охорони праці, впроваджувати для працівників підприємства будь-які заохочення за активну участь та ініціативу у здійсненні заходів щодо підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці та вжити вичерпних заходів з охорони праці, які дадуть змогу запобігати нещасним випадкам і професійним захворюванням.

В.В. Дубинський.

Страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФСНВУ в Ізюмському районі.

О.І. Гамора.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Борівської РДА.                                       


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Підсумки проведення Всесвітнього Дня охорони праці (2013 рік)"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами