Общество

«Орлятко» готують до зустрічі з дітьми 2013

«Орлятко» готують до зустрічі з дітьми

orl1З 4 червня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко» розпочнеться І зміна. Цього року табір уперше відчинить двері для дітей пільгових категорій  з м. Харків і Харківської області, так як відділом освіти Борівської районної державної адміністрації виграно тендер на путівки. Підготовка закладу  на завершальному етапі. Про те, що зроблено для відпочинку та оздоровлення дітей, розповів директор ПЗОВ «Орлятко» Борис Дзюба.

- Борисе Миколайовичу, розкажіть, як проходить підготовка «Орлятка» до відкриття.

- Завдяки працівникам організацій, установ і підприємств, які взяли активну участь у підготовці,  було виконано великий обсяг робіт по прибиранню території закладу, підготовці будиночків, у яких відпочиватимуть діти, по ремонту їдальні, розчищено від сміття пляж.

- На яку кількість дітей розрахований заклад?

orl2- Раніше тут мали змогу відпочивати близько 150 дітей. У цьому році Харківська обласна рада на придбання будиночків нового, сучасного зразку виділила 200 тис. грн. За ці кошти розпочали будувати 3 нових будиночки, у кожному з них буде відпочивати по 8 дітей. До початку І зміни нові будинки будуть готові приймати на відпочинок.

- Оновлення матеріально-технічної бази ПЗОВ «Орлятко» розпочалося  в минулому році. Чи продовжуватиметься в цьому?

- У минулому році було  придбано два холодильники, столовий посуд, телевізор, музичний центр, нові ліжка, матраци, подушки, комплекти постільної білизни. Плануємо і в цьому році оновити постільну білизну, придбати кухонний  посуд, а також закупити усі необхідні меблі для збудованих будиночків.

- Чи підібраний штат працівників закладу?

- Так, вихователями будуть працювати вчителі загальноосвітніх закладів, вожатими - студенти вищих навчальних закладів.

- Скільки змін працюватиме «Орлятко» цього літа?

- Відпочинок і оздоровлення дітей заплановано на 3 зміни. Кожна зміна триватиме 21 день. І зміна - з 04.06 по 24.06, ІІ - з 28.06 по 15.07., ІІІ - з 28.07 по 18.08.

- Яка вартість    путівки?

- Повна ціна дві тисячі двісті грн. Для батьків, які працюють на підприємствах і в організаціях району, путівка коштуватиме тисячу триста гривень.

- Де можна придбати  путівку?

- За інформацією слід звернутися до головного бухгалтера відділу освіти Борівської райдержадміністрації або за телефоном: 6-15-09.

Тетяна Гунько.