Официально

Із сесії районної ради (27 травня відбулася ХХХІІІ сесія районної ради VІ скликання)

Із сесії районної ради (27 травня  відбулася ХХХІІІ сесія районної ради VІ скликання)

Про стан боротьби зі злочинністю

Першим питанням депутати заслухали звіт Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області  про стан боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку на території району. Виступаючий поінформував, що з початку 2013 року до райвідділу міліції надійшло 350 заяв і повідомлень, що на 52 менше минулого року. Не було зареєстровано фактів тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтувань, розбоїв, вимагань. Але мали місце 2 грабежі, 1 випадок незаконного заволодіння автотранспортом,3 факти незаконного поводження зі зброєю. Зазначені злочини розкриті. Також у цьому році скоєно 37 крадіжок, 18 з них вдалося розкрити. Значно збільшилися випадки шахрайства.     

Заслухавши звіт, районна рада вирішила взяти його до відома.

 

Зміни до бюджету

 Про внесення змін та доповнень до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ  скликання від 26 грудня 2012 року „Про районний бюджет на 2013 рік” доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко. Депутати районної ради затвердили в районному бюджеті субвенцію на будівництво, реконструкцію і ремонт на утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в сумі 382,5 тис. грн., субвенцію з Першотравневого і Гороховатського сільських бюджетів для фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у сумі 8800 грн. З нерозподіленого резерву коштів загального фонду Борівській ЦРЛ виділили додаткові асигнування на теплопостачання, водопостачання і водовідведення.

 

Ліквідація школи     

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Борівської РДА   Куліша Л.О. про припинення діяльності Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області шляхом ліквідації, Борівська районна рада відзначила, що  в Калинівській ЗОШ станом на 25 квітня 2013 року навчається 10 дітей.

     Відповідно до вимог законодавства, враховуючи лист Борівської районної державної адміністрації, рішення ХХІХ сесії Підвисочанської сільської ради VІ скликання від 24.05.2013 року „Про клопотання перед Борівською районною радою про припинення діяльності Кали-нівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області шляхом ліквідації” та рішення зборів територіальної громади села Калинове Борівського району Харківської області від 25 квітня 2013 року про згоду на припинення діяльності цього навчального закладу шляхом ліквідації, з метою вдосконалення і оптимізації навчального процесу та усунення перешкод в реалізації права громадян на отримання середньої освіти, районна рада вирішила: припинити діяльність Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області шляхом ліквідації.

 

Вартість харчування учнів

На сесії внесли зміни  до рішення ХХVІІ сесії ра-йонної   ради  VІ скликання від 11 грудня 2012 року „Про встановлення  вартості  харчування учнів і  вихованців  загальноосвітніх  навчальних закладів освіти Борівської районної ради Харківської  області  та  Чернещинського  навчально-виховного комплексу - вартість харчування учнів у літній період становитиме 16,50 грн.  

Затвердили список присяжних і народних засідателів

Зміни були внесені й до списку присяжних  Борівського районного суду Харківської  області, затвердженого рішенням ХХ сесії районної ради VІ скликання від 12 липня  2012 року.  До його складу включили  Небувайла Олександра Івановича, жителя смт. Борова.

      Розглянувши подання голови Борівського районного суду, враховуючи письмову згоду кандидатів, відповідно до ст. ст. 58, 59 Закону України “Про судоустрій  і статус суддів”, ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні”, районна рада затвердила список народних засідателів Борівського районного суду. До списку увійшли:  Наталія Тулєнцова (продавець), Валентина Курило (домогосподарка), Алла Новікова (вчитель).

 

Надано дозволи на укладення договорів

Голові районної ради депутати надали дозволи на укладення договорів для  передачі та прийняття коштів  між  місцевими  бюджетами   Борівської районної, селищної та сільських рад Борівського району на здійснення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів і видатків місцевих   бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.