Образование

Тут музика лунає

Тут музика лунає

dmsh1Випускні екзамени у дитячій музичній школі… Учні звітують перед вчителями, як засвоїли все, чого їх навчали протягом року. А тому і вони, і їх педагоги дуже хвилювалися, адже проведено кропітку роботу, аби прищепити кожній дитині любов до прекрасного.

dmsh2Вже традиційно наприкінці травня у Борівській дитячій музичній школі відбувся черговий випуск вихованців. Свідоцтва про отримання «першої професії» вручала директор Леся Шапошнікова. Щоб привітати весь колектив ДМШ зі святом, в гості завітала завідуюча відділом культури і туризму Світлана Шведченко. Олеся Василівна з хвилюванням поздоровила всіх присутніх зі святом, відзначила, що всі вони стали більш дисциплінованими, духовно збагаченими і професійно зросли. Цього року свідоцтво з відзнакою отримала Олена Сикалова (клас живопису, викладач Любов Ткалічева), а всього випускників 15.

dmsh3Винуватців свята привітали першачки і більш досвідчені вихованці школи зі своїми викладачами, підготувавши цікаву програму,  яка стала справжнім святом музики. Без сумніву, концерт вкотре продемонстрував, що дитяча музична школа була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення, тим культурним осередком, де вихованці можуть особисто долучатись до високого мистецтва, гармонійно та всебічно розвиватись.

І, звичайно, здобувати високий рівень музичної майстерності, свідченням чого є значна кількість призових місць, здобутих вихованцями школи на конкурсах виконавської майстерності різного рівня.

Зі сцени лунали звуки    піаніно, акордеонів, баянів, гітар.  Присутні в залі мали можливість почути й вокальний спів. Батьки та вчителі з гордістю слухали спів і гру на музичних інструментах у виконанні  дітей.

dmsh4Майже професійно зіграла «Місячну сонату» Бетховена цьогорічна випускниця Оксана Галуза, всі із захопленням слухали виступ викладача Рити Кочевої і Світлани Кондратьєвої, які у чотири руки зіграли музичний твір «Бразильський карнавал». Заворожив спів випускника Миколи Циганкова і дуету Олени Кам’янської та Вероніки Мостової, присутні дружно аплодували дитячому ансамблю музичних інструментів під керівництвом Валентини Невмирич, які виконали музичний твір «Сертаки».

dmsh5Концерт продемонстрував кропітку працю вихованців закладу та їх наставників. Того дня невелика зала ДМШ наповнилася  атмосферою наснаги та творчості.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

 Все сдано и заслужен отдых, но не дремлет враг - бесплатные игры онлайн война: флеш игры онлайн для всех возрастов и на любой вкус.