Официально

Злочинність серед неповнолітніх

Злочинність серед неповнолітніх

Проблема злочинності серед неповнолітніх існувала завжди, але останнім часом вона стала особливо гострою. З кожним днем неповнолітні все частіше стають на злочинний шлях. Причини - різні. Найчастіше - бездоглядність, «яскраві» приклади батьків, вседозволеність, іноді - безкарність. Більшість злочинів неповнолітні скоюють у стані алкогольного сп’яніння.  Після вживання спиртних напоїв молодь тягне на «подвиги» або вони починають шукати, де взяти гроші на продовження «свята».

Нещодавно в Борівському районному суді слухалася справа по обвинуваченню неповнолітнього громадянина Б. і його повнолітнього товариша громадянина К. Обидва хлопці, будучи напідпитку, порушували громадський порядок у с. Пісках-Радьківських. Спочатку пошкодили ролети на вікнах і дверях магазину, спричинивши матеріальну шкоду власнику магазину на суму більше 6 тисяч гривень, а потім вирішили покататися з вітерцем на мопеді. Вони відібрали у неповнолітнього мопед, завдавши юнакові легких тілесних ушкоджень і каталися, доки транспорт не зламався. Враховуючи всі обставини справи, в тому числі й обтяжуючу (злочини скоєні громадянами в стані алкогольного сп’яніння), громадянина Б. було засуджено до 2 років і 3 місяців позбавлення волі, громадянина К. - до 2 років позбавлення волі. Якщо протягом двох років юнаки не скоюватимуть злочинів, від покарання їх буде звільнено.

Андрій Коробов.

Прокурор Борівського району.

 Жестокий мир - жестокие люди! Но хорошая музыка меняет все к лучшему, а если эту музыку играешь еще и ты, то не хочется ни пить, ни дебоширить. Заняться делом, полезным для себя и приятным для общества легко, если купить гитару здесь: акустические, электро, электроакустические - покупай и играй для удовольствия.