Общество

Юні танцюристи вибороли перемогу

Юні танцюристи вибороли перемогу

S1090036Лише кілька місяців тому в Боровій відкрилася школа спортивно-бальних танців «Овація», а вихованці цієї школи вже досягли вагомих результатів.

Педагог-хореограф Олексій Ляшенко почав займатися танцями ще в 12 років, з тих пір вони для нього - і захоплення, і улюблена робота. Після закінчення школи хореографічному мистецтву  він почав навчати дітей, за 20 років  сотні юнаків та дівчат навчилися гарно танцювати. Цікаво, що у м. Куп’янську, де живе й працює Олексій Ляшенко, його вихованцями є не тільки діти, а й жінки у віці 30-40 років.   

З кожним роком мистецтво танцю стає все популярнішим, зростає і кількість бажаючих оволодіти ним. Незважаючи на те, що школу спортивно-бальних танців у Боровій дітям доводиться відвідувати на вихідних, під час навчання вони виявляють наполегливість і старанність. Ці риси допомогли найменшим вихованцям школи Денису Павленку і Асі Бондаренко в травні цього року  вибороти перемогу в обласному конкурсі, який щорічно проходить у м. Ізюмі. ІІ місце в цьому конкурсі посіли й інші вихованці школи спортивно-бального танцю -  Влад Шведченко і Катерина Задорожна, Височин Марина і Бієнко Денис, Нечволод Данило і Нечволод Софія. На даний час у Боровій є дві групи, в яких займаються діти віком від 5 до 13 років. Наприкінці літа всі діти, які мають бажання долучитися до мистецтва танцю, зможуть стати вихованцями спортивно-бальної школи «Овація». Вони отримають можливість розвивати свої вміння та навички з хореографії, поринувши у світ  мистецтва,  глибше й тонше розумітимуть прекрасне. Крім того, матимуть гарну поставу, грацію, гнучкість, відчуття ритму. А найстаранніші - виборюватимуть призові місця на конкурсах різних рівнів.

Тетяна ГУНЬКО.  

На знімку: керівник школи спортивно-бальних танців «Овація» Олексій Ляшенко зі своїми вихованцями і їхніми батьками.

 

Если свадьба на носу, а нет ни идей, ни советов, как реализовать настоящий незабываемый праздник, то здесь не только расскажут о важноv атрибуте бракосочетания - свадебном каравае, но и сделают его под заказ.