Авторское, Официально

Про призов громадян на строкову військову службу у травні-липні 2014 року.

1. На підставі Закону України "Про військовий, обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 09,11.2013 року № 635/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України па строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році», Указу президента України від 01.05.2014 року М>447 "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави з 5 травня 2014 року по 31 липня 2014 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2.Явці на призовні дільниці міста Ізюм, Ізюмського та Борівського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1996 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1989 – 1995 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не призвані
раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3.Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу з м. Ізюм та Ізюмського району, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ізюм, вул. Старопоштова 37, з Борівського району, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: емт Борова, вул. Миру, 34 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до призовних дільниць 19 травня 2014 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4.Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу тимчасово перебуваючих за межами м, Ізюм. Ізіомського та Борівського районів, зобов'язані негайно повернутися до місця постійної о проживання та з'явитися на призовні дільниці для проходження призовної медичної комісії.

5.На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці,

6.Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до призовних дільниць, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7.Наказ військового комісара від 11,03.2014 року №18 вважати не чинним.

В.В.Німенко, військовий комісар Ізюмсько-Борівського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник.