Авторское, Люди твои, Боривщино

Майбутнє Харківщини – талановиті діти

Майбутнє Харківщини – талановиті дітиНинішній рік ознаменувався для жителів Харківщини та видавничого центру «Перлина» виходом інформаційно-іміджевої збірки «Майбутнє Харківщини - талановиті діти». Дана книга - це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей, це ода нетлінному духу творчості, яким прониза­но життя кожної сміливої та незалежної людини. До збірки увійшли досягнен­ня й перемоги, найяскравіші миті дитинства та юності підростаючої молоді, представлені численні здобутки колоритного краю у галузі всебічного забез­печення потреб дитинства, висвітлена діяльність провідних педагогічних, мис­тецьких і спортивних колективів Харківщини.

Книга «Майбутнє Харківщини - талановиті діти» відкриває нові імена ді­тей та їх наставників, які свято бережуть спадщину свого народу, які натхнен­ною, самовідданою працею, істинним патріотизмом і щирою вірою в краще майбутнє відроджують та примножують велич і славу своєї Батьківщини. Ми впевнені, що дана збірка залишить по собі незабутні враження, адже вона є цін­ним пам'ятним подарунком та найкращою візитівкою Харківського краю.

Діти – найдорожчий скарб нашої держави, її гордість, надія і опора. Їх становлення та зростання має велике загальнодержавне значення і є абсолютним пріоритетом. Продовжувачі роду та накопичувачі національних цінностей дотепер зберігають українство у світі і впевнено ведуть його у щасливе майбутнє.

Наша юна землячка, жителька Богуславки Владислава Кравченко отримала Диплом учасника проекту «Майбутнє Харківщини – талановиті діти»

за активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України. До речі, саме віршем Владислави «Презентую тебе, Україно!» розпочинається збірка:

Презентую тебе, Україно!

Та чарівність і сила краси

Притаманна тобі, моя мила,

Притаманна лиш тільки тобі.

Ті могутні, безмежнії гори,

Що в тумані ранковім стоять.

Неймовірні, такі благородні,

Віють простором, вчать нас літать.

А прекрасні, квітучі діброви,

Що в барвисті повиті квітки,

Щось дають нам таке веселкове

Те, від чого не хочеш втекти.

І та тепла, прозора водиця,

Та, що вміє шалено текти,

Нам дає повноцінно розкритись,

Відірватись від тої нудьги!

Тут ніхто сперечатись не буде,

Бо омріяні нами думки

Йдуть до нас від твоєї природи,

Де немає ні краплі журби.

Презентую тебе, моя ненько!

Знай, донька я твоя на віки,

Бо ти рідна моя Батьківщина,

Бо ти рідна моя, знаєш ти!

Народилася Владислава 6 лютого 1998 р. і наразі живе та навчається в

с. Богуславка. З 5 років дівчинка вже вміла читати й писати. У першому класі стала переможницею загальношкільного конкурсу «Учень року-2005»

у номінації «Відкриття року» і тому була відразу переведена до 2-го класу.

Саме тоді було відкрито її хист до музики, співу й танцю. Також, починаючи

зі старших класів, Влада займається спортом, а саме футболом, волейболом і тенісом у відповідних шкільних секціях. У складі своєї футбольної команди вона перемогла у фінальних змаганнях обласного Кубку шкільного футболу серед дівчат в Харкові та посіла III місце у Всеукраїнському фестивалі з футболу серед дівочих команд «Даруймо

радість дітям» в Донецьку.

Владислава - учениця випускного класу Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст., дівчина добре навчається, відмінно знає українську мову та літературу, має диплом III ступеню за перемогу у Всеукраїнській грі «Соняшник-2013».

Завдяки впливу вчителя української мови і літератури В.І.Вишнякової у дівчинки розкрився талант до написання віршів. Крім цього, у школі Владислава старається розвивати акторську майстерність та вокальні здібності. Минулого року вона була міністром культури Богуславської ЗОШ, організовувала зі своїми помічниками різні шкільні заходи - концерти,

вікторини, змагання.

Також вона – учасниця шкільного КВН-гуртка, займала призові місця у конкурсах краси, здобула І місце в конкурсі строю та пісні військово-патріотичної гри «Зірниця-2013».

А нещодавно у Куп`янську підбито підсумки регіонального конкурсу «Учень року» та визначено найкращих серед переможців районних конкурсів «Учень року». Він проходив під патронатом народного депутата України, президента громадської спілки «Соціальний рух поваги» Віктора Остапчука.

Владислава Кравченко стала лауреатом цього конкурсу та нагороджена нагрудним знаком, пам`ятною статуеткою та планшетом.

Усе це було б неможливим без підтримки люблячих бабусі й дідуся, які виховують Владочку та її молодших сестричок. Рідні бажають дівчинці завжди досягати успіхів в усіх починаннях.

Життя

Ти народився, ти живеш,

Проходять дні, літа, години.

Ти все ідеш кудись, ідеш.

Прямуєш ти, мабуть, до цілі!

Ти відкриваєш все нове,

Для себе все це відкриваєш,

І у своє ось те життя

Всілякі барви заливаєш.

Ти падаєш, але вперед,

Ти рвешся все одно до цілі,

І вороги тобі на смерть

Кидають кам’яні суцвіття.

Але тривоги та всі болі

У твоїм серці заживають,

Коли разом з тобою в долі

Тебе завжди оберігають.

І рідні, й друзі, і кохання -

Без цього важко самому

І ти у вічному старанні

Не падаєш, всім на біду.

Ти виріс силою повитий,

В тобі тече батьківська кров,

Не дай комусь цю кров пролити,

Бийсь до кінця! Не впади знов!

І ось та ціль, ось те життя,

Ти вже дійшов і все закінчив.

Але та молодість твоя

В тобі цвістиме довговічно.

Ось так життя – це все лиш цілі,

І рідні та близькі твої,

І ті кохані очі милі.

Лиш ради цього і живи!

Після закінчення школи Владислава планує вступити до вищого навчального закладу, щоб у майбутньому стати журналістом. Колектив редакції районної газети «Трудова слава» бажає дівчинці, щоб її мрія обов’язково здійснилася і впевнені, що ми прочитаємо ще не одну збірку віршів Владислави. Творчих успіхів!