Авторское, Спорт

Дівчачий регіональний турнір з футболу

Дівчачий регіональний турнір з футболу18 травня 2014 року в м. Куп’янськ відбувся черговий регіональний турнір з футболу серед дівчаток 1996 – 98, присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні. З 2010 року такі турніри проводить мережа меблевих магазинів «12 стільців» (директор А.О.Столяр) при підтримці відділу ФК і С УКМС м. Куп’янськ. Цього разу дівчатка змагалися не в приміщенні, а на відкритому майданчику зі штучним покриттям розміром 30 на 60 м. та з кількістю гравців на полі 7 чоловік.

За регламентом, змагання проводилися за круговою системою і в першій грі суперниками нашої команди були дівчатка з Харківського «Арсеналу». Гра проходила на рівних, але завдяки голам Воронової Римми та Степаненко Христини борівчанки перемогли 2:0. У другій зустрічі жеребок звів нас з господарями змагань – куп’янчанками. Ця гра відбувалася відразу після гри з харківчанками і на фоні втомленості ми програвали після першого тайму з рахунком 0:2. Отримавши, під час перерви, настанови від тренерського складу дівчатка зуміли зібратися і завдяки двом голам Воронової Римми довели результат гри до нічийного результату 2:2.

Знаючи результати попередніх ігор, в останній шостій грі турніру, дівчатка з Борової змагалися з дівчатками з Шевченківського району. Не даючи жодного шансу суперникам та завдяки голам Голик Руслани, Степаненко Христини(два) та Воронової Римми гра так і завершилася з рахунком 4:0.

За результатами змагань команди розподілилися таким чином: на 4 місці з нульовим результатом Шевченківський район, на 3 місці з 4 очками – Харківський «Арсенал», на 2 з 5 очками – команда м. Куп’янськ, а переможцями змагань з 7 очками стала команда Борівського району. Голик Руслана була визнана кращим захисником турніру, а Воронова Римма – кращим бомбардиром.

Переможцям та призерам змагань в нагороду було вручено грамоти, кубки, цінні подарунки, а всі учасники і тренери отримали від спонсорів змагань морозиво.

З збірну команду Борівського району виступали вихованці ДЮСШ та районного відділу освіти та ДЮСШ «Колос» у такому складі: Голик Руслана (капітан команди, с. Нижче Солоне), Лисенко Олена, Стецюра Маргарита( с.Першотравневе), Воронова Римма (с. Богуславка), Степаненко Христина, Бірак Альбіна, Горенко Юлія, Шишкіна Даша, Печена Карина (с. Шийківка) під керівництвом тренерів ДЮСШ Присухіна С.В та Мизюка В.А.

Від імені тренерського складу вітаємо дівчаток з перемогою і бажаємо їм успіхів в усіх починаннях.

Тренери команди: Присухін С.В., Мизюк В.А.